تصاویر خیره‌کننده‌ای از بازی Kena: Bridge of Spirits منتشر شد

استودیوی اِمبرلب (Ember Lab) اخیراً تصاویر جدیدی از بازی Kena: Bridge of Spirits را منتشر نمود که طراحی بصری خیره‌کننده‌ی آن را به تصویر می‌کشند.

عنوان Kena: Bridge of Spirits که برای اولین بار در رویداد رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ معرفی شده بود، موفق شد تا به واسطه‌ی نمایش جالب خود نامی در کنار عناوین پرتعداد و بزرگ معرفی شده در رویداد مذکور را برای خود دست و پا کند. هم‍چنین، نمایش‌ها و تصاویری که در طول این مدت از این بازی منتشر شده‌اند، کیفیت بصری شگفت‌انگیز و طراحی جالب این عنوان را به تصویر می‌کشند. از طرفی دیگر، استودیوی امبرلب به صورت مداوم سعی دارد تا با انتشار مرتب ویدیوها و تصاویر مختلفی از بازی، همچنان شور و اشتیاق بازی‌بازان نسبت به عنوان جدید خود را زنده نگه دارد و به‌نظر می‌رسد که آخرین تصاویر منتشر شده از آن نیز به سادگی این امر را عملی کنند.

در ادامه می‌توانید گزیده‌ای از تصاویر جدید و منتخب این بازی را مشاهده کنید:

(برای دیدن تصاویر در ابعاد اصلی بر روی آن‌ها کلیک کنید)

Kena: Bridge of SpiritsKena: Bridge of SpiritsKena: Bridge of Spirits
Kena: Bridge of SpiritsKena: Bridge of SpiritsKena: Bridge of Spirits

در واقع، این تصاویر عمدتاً محیط‌های زیبا و سرسبز بازی را به همراه جزئیات چهره‌ی شخصیت اصلی بازی یعنی کنا (Kena) و شخصیت‌های سیاه و بامزه (Rot) در معرض نمایش قرار می‌دهند و به‌نظر می‌رسد که استودیوی امبرلب می‌تواند با ارائه‌ی جزئیات بیشتر و نشر تصاویر و ویدیوها به صورت مرتب از پتانسیل‌های این بازی استفاده نموده و آن را به سهولت به یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۲۱ میلادی تبدیل کند.

بازی Kena: Bridge of Spirits، در سه‌ماهه‌ی ابتدایی سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین، این بازی در کنار دریافت به‌روزرسان رایگان نسل نهمی، از تمامی قابلیت‌های کنترلر دوال‌سنس نیز پشتیبانی خواهد کرد.

Moein MM2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید