گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: کار ساخت بازی Elden Ring به اتمام رسیده است و در مرحله‌ی پولیش قرار دارد

۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
بازی Elden Ring

بر اساس صحبت‌های جدید فدریکو فُساتی (Federico Fossetti)، ویراستار وب‌سایت مشهور Everyeye.it، مراحل ساخت بازی Elden Ring ماه‌ها پیش به اتمام رسیده است و در حال حاضر تیم توسعه‌دهنده‌ی اثر، فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی را پولیش و اصلاح می‌کند.

در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 از عنوان موردانتظار Elden Ring رونمایی شد اما از آن روزها تا به این لحظه دیگر شاهد نمایش جدید یا جزئیات زیادی از بازی نبوده‌ایم، اما به نظر می‌رسد تیم فرام‌سافتور سخت مشغول توسعه‌ی این اثر بلندپروازانه هستند. در این مدت تقریباََ ۶۰۰ روزه، شاهد شایعه‌ها و گزارش‌های مختلفی بوده‌ایم و حالا یک گزارش دیگر نیز پیرامون پروسه‌ی ساخت بازی به اشتراک گذاشته شده است.

چندی پیش، فدریکو فُساتی از وبسایت ایتالیایی Everyeye.it اطلاعات جالبی را پیرامون سبک گیم‌پلی و همچنین مراحل ساخت اثر به اشتراک گذاشت. فدریکو ادعا می‌کند که بازی Elden Ring تا حد زیادی توسط جامعه‌ی طرفداران Dark Souls پذیرفته خواهد شد، چرا که گیم‌پلی آن تا حد بسیار زیادی مشابه این سری بازی است. همچنین بر اساس صحبت‌های فُساتی، توسعه‌ی عنوان Elden Ring در اوایل سال ۲۰۲۰ و مدت کوتاهی پس از شیوع ویروس کرونا به اتمام رسید. با وجود اتمام پروسه‌ی ساخت، شیوع ویروس کرونا باعث شد مراحل بهینه‌سازی و پولیش کندتر پیش برود و بازی تاریخ عرضه‌ی اولیه یعنی اکتبر یا نوامبر ۲۰۲۰ را از دست بدهد. بازی در نهایت به صورت داخلی تا ۲۰۲۱ تاخیر خورد.

ویراستار وبسایت معتبر گیمزبیت (GamesBeat)، جف گراب (Jeff Grubb)، در یکی از پادکست‌های خود اعلام کرده بود که مدت زیادی تا رونمایی از این اثر فاصله نداریم و انتظار می‌رود در سه ماهه‌ی ابتدایی سال ۲۰۲۱ اخباری پیرامون بازی Elden Ring منتشر شود.

بر اساس اعلانات قبلی، بازی Elden Ring در تاریخ نامعلومی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد، اما به دلیل طولانی شدن پروسه‌ی توسعه، احتمالاََ شاهد انتشار نسخه‌ی ارتقاء یافته‌ی این اثر بر روی کنسول‌های نسل بعدی نیز باشیم.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید