پوسته‌ی جدید بازی Valorant یک مشکل مهم دارد

۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

اخیرا جدیدترین مجموعه پوسته‌های اسلحه برای عنوان Valorant اضافه شده است و بازی‌بازان با صرف مقداری هزینه، تجهیزات جدید و پر زرق و برق را  به دست می‌آورند تا وارد بازی شوند. با این حال، برخی از بازی‌بازان متوجه ویژگی جدید یکی از پوسته‌های منتشر شده توسط رایوت گیمز (Riot Games) شده‌اند که ممکن است به بازی‌بازانی که لوازم تزئینی را خریداری می‌کنند، در بازی آسیب رساند.

این مورد در اصل توسط کاربر zhoost در وبسایت ردیت (Reddit) پیدا شده است. به نظر می‌‌رسد مشکل اسکین جدید Wasteland سلاح Valorant’s Vandal بسیار برجسته است.

در مورد این پوسته، یک سرلوله جدید به سلاح Valorant’s Vandal اضافه می‌شود که به نظر می‌رسد تا حدودی تصادفی از یک تکه قراضه انتخاب شده و روی سلاح فرو رفته است. نتیجه این طراحی بصری این است که سرلوله بلندتر از مدل پایه سلاح Vandal می‌شود که باعث شده تا بتوان کسانی را که از این سلاح استفاده می‌کنند و در گوشه‌ها پناه می‌گیرند راحت‌تر تشخیص داد و پیدا کرد. این یک تغییر بسیار جزئی است، اما می‌تواند به معنای تفاوت بین دیده شدن یا پنهان ماندن هنگام دزدکی حرکت کردن در گوشه و کنار باشد، که قسمت عمده‌ای از بازی را که شامل پناه گرفتن و پنهانی حرکت کردن می‌شود، دچار مشکل می‌کند.

اندازه متفاوت اسکین سلاح در بازی Valorant

اندازه متفاوت سلاح با اسکین جدید در بازی Valorant

ممکن است که این دقیقاً همان نوع اختلافی نباشد که تأثیر زیادی روی بازی‌بازان معمولی این عنوان بگذارد چرا که می‌توان با کمی دقت و یا مقداری عقب‌تر رفتن در گوشه‌ها این اختلاف را جبران کرد. با این حال، ممکن است بازی را برای بازی‌بازان حرفه‌ای و سرعتی که دائماً مراقب هر جزئیاتی در پس زمینه‌ی بازی هستند، تا حدودی دشوار کند. حتی در بازی‌های سرعتی این مشکل کوچک در طراحی پوسته‌ی جدید سلاح می‌تواند باعث باخت یا پیروزی یک شخص شود.

در حال حاضر، این مشکل در Valorant را می‌توان با استفاده نکردن از پوسته‌ی جدید به حداقل رساند؛ هرچند که ممکن است برای کسانی که هزینه‌ی مجموعه پوسته‌های Wasteland را پرداخت کرده‌اند، ناامید‌کننده باشد.

بازی Valorant هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی بازی را به قلم آریا مقدم از اینجا بخوانید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید