گزارش: یکی از ویژگی‌های محبوب Minecraft به Fortnite می‌آید

۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹

گزارشی منتشر شده است که نشان می‌دهد اپیک گیمز (Epic Games)‌ قصد دارد یکی از ویژگی‌های شخصیت‌های غیر قابل بازی (NPC) بازی Minecraft را به Fortnite اضافه کند. همراه ما باشید.

چپتر دوم فصل پنج Fortnite شاهد اضافه‌شدن شخصیت‌های غیر قابل بازی یا همان NPCها به بازی بود. بااین‌حال، به‌نظر می‌رسد که اپیک گیمز (Epic Games) درنظر دارد که بهبودهایی در این شخصیت‌ها ایجاد کند. به‌گفته‌ی HYPEX، فاش‌کننده‌ی معروف اطلاعات بازی Fortnite، قابلیت‌های جدیدی به NPCهای بازی اضافه خواهد شد و بازی‌بازان خواهند توانست با آن‌ها، آیتم خرید و فروش کنند. این قابلیت بسیار شبیه که امکانات بازی‌های Minecraft و Call of Duty: Warzone است و تغییر خوبی در بازی ایجاد خواهد کرد؛ بازی‌بازان قادر خواهند بود که سلاح‌هایی که نیاز ندارند را بفروشند و استراتژی‌های جدیدی ایجاد کنند. توییت HYPEX این را می‌گوید:

ممکن است سرویس‌های جدیدی از NPCها دریافت کنیم؛ آن‌ها از شما آیتم بخرند یا یک محموله در ازای ۶۰۰ طلا به شما بدهند.

دوست داریم ببینیم که این ویژگی در نهایت در بازی حضور خواهد داشت یا نه. HYPEX اثبات کرده که یک منبع معتبر برای هواداران Fortnite است، اما آن‌ها پیش از اعلام رسمی اپیک گیمز نباید به این موضوع مطمئن باشند. در توییت بالا از عبارت «ممکن است» استفاده شده؛ یعنی نمی‌توانیم با اطمینان بگوییم که این ویژگی به بازی خواهد آمد چون خود HYPEX هم از آن مطمئن نیست. برای همین، هواداران باید صبور باشند تا ببینند بازی چه چیز جدیدی در آستین خود پنهان کرده است.

البته که هواداران Fortnite به احتمال زیاد از قابلیت فروش آیتم‌ها استقبال خواهند کرد. اوایل امسال، ستاره‌ی سریال Game of Thrones، خانم میسی ویلیامز (Maisie Williams) پیشنهاد تبادل سلاح‌ها را برای این بازی مطرح کرده بود. ایده‌ی فروش آیتم‌ها تا حدی شبیه به ایده‌ی خانم ویلیامز است که استقبال خوبی از آن شده است. استقبال از توییت HYPEX هم به همان اندازه مثبت بوده است و اپیک گیمز شاید این ایده را درنظر بگیرد؛ البته اگر تا الان نگرفته باشد.

بازی Fortnite بر روی پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه شده است.

منبع: Comicbook

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید