یکی از طرفداران بازی Overwatch حالت واقع‌گرایانه‌ی قهرمان‌های بازی را طراحی کرده است

8 دی 1399 - 10:58
overwatch

شاید تصاویر واقع‌گرایانه از قهرمانان بازی Overwatch برای بسیاری از طرفداران جالب باشد. به لطف یکی از کاربران ردیت، حالا می‌توانیم این حالت از شخصیت‌ها را مشاهده کنیم.

قهرمانان بازی Overwatch همیشه مورد توجه طرفداران قرار گرفته‌اند و در انجمن‌های مختلف شاهد طراحی‌های گوناگونی از سوی بازی‌بازان بوده‌ایم. یکی از هواداران بازی با استفاده از نرم‌افزار آنلاین Artbreeder، توانسته است ۲۷ قهرمان را با شکل و شمایلی واقع‌گرایانه طراحی کند. اگرچه بعضی شخصیت‌ها بیش‌تر به طراحی اصلی وفادار مانده‌اند، اما در هر حال شاهد یک طراحی فوق‌العاده هستیم. مطمئناََ طرفداران بلیزارد (Blizzard) باید به آثار _m0us316_ نگاهی داشته باشند.

بازی Overwatch

همچنین باید به این نکته توجه کنید که چندین قهرمان در تصویر دیده نمی‌شوند چرا که اکثر آن‌ها شکل و شمایلی انسانی ندارند. مطمئناََ واقع‌گرایانه کردن یک همستر یا گوریل نتیجه‌ی چندان جالبی را به وجود نمی‌آورد. از طرفی قهرمانانی مانند Omnic ،Zenyatta و Orisa نیز قابلیت واقع‌گرایانه شدن را ندارند. با وجود تمامی محدودیت‌ها، کاربر _m0us316_ کار بسیار جالبی را انجام داده است و توانسته تصاویر شگفت‌انگیزی را به وجود بیاورد.

اوایل این ماه آقای جف کاپلان (Jeff Kaplan)، کارگردان سری Overwatch، به این نکته اشاره کرده بود که به زودی قهرمان جدیدی به بازی اضافه می‌شود. باید منتظر بمانیم و ببینیم چه پیش می‌آید و قهرمان جدید چه قابلیت‌هایی را شامل می‌شود.
Moein MM2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید