اطلاعاتی از فروش بازی‌های شرکت کپکام فاش شد

۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
Capcom

از ماه گذشته، اطلاعاتی از شرکت کپکام (Capcom) درحال فاش‌شدن بوده است و به‌تازگی، اطلاعات جدیدی از داده‌های فروش این شرکت منتشر شده است. همراه ما باشید.

ماه نوامبر، حجم زیادی اطلاعات از شرکت کپکام فاش شد که اطلاعاتی از پروژه‌های چهار سال این شرکت مانند Resident Evil، Monster Hunter و… را دربر می‌گرفت. بااینکه داده‌های زیادی ماه گذشته فاش شده بود، این جریان هنوز ادامه دارد این بار، اطلاعات فروش آن‌ها منتشر شده است.

براساس پستی که در وب‌سایت Restera منتشر شده است، آمار فروش بازی‌های Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy، Dragon’s Dogma و Onimusha: Warlords (HD) در این نشتی داده منتش شده است. بازی Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy به آمار فروش فوق‌العاده‌ی ۴۶۲۳۹۵ واحد بر روی نینتندو سوییچ، ۲۴۵۳۳۹ واحد بر روی رایانه‌های شخصی، ۱۰۳۲۳۵ واحد بر روی پلی‌استیشن ۴ و ۴۸۲۱ واحد بر روی ایکس‌باکس دست یافته است. در همین حال، Dragon’s Dogma اصلی بر روی پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ یکی میلیون و ۱۰۰ هزار واحد، بر روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان ۷۳۲۰۰۰ و برروی نینتندو سوییچ ۲۹۸۰۰۰ واحد فروخته است. بازی اکشن ماجراجویی Onimusha: Warlord (HD) هم ۲۰۷۴۵۳ نسخه روی پلی‌استیشن ۴، ۱۱۱۸۶۹ نسخه بر روی نینتندو سوییچ، ۳۹۸۰۲ نسخه روی ایکس‌باکس وان و ۳۴۳۳۱ نسخه بر روی رایانه‌های شخصی فروخته است.

نکته‌ی جالب درباره این داده‌های فاش‌شده از کپکام این است که این توسعه‌دهنده و ناشر، برروی پلتفرم‌های مختلف با بازی‌ها مختلف به موفقیت دست یافته است. عنوان Phoenix Wright به‌نظر برای دارندگان نینتندو سوییچ جذابیت بیشتری دارد و برای همین بر روی این کنسول فروش بیشتری تجربه کرده است. بازی‌های دیگر فروش بیشتر را بر روی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس یا رایانه‌های شخصی تجربه کرده‌اند. بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection عنوانی برای نینتندو سوییچ خواهد بود اما باید دید که عناوین جدید  Resident Evil Village، Street Fighter، Dragon’s Dogma و دیگر بازی‌های آینده‌ی بعدی کپکام، چه فروشی بر روی هر کنسول به‌دست می‌آورند.

منبع: Gamerant

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید