آیتم‌های جدیدی به بازی Animal Crossing: New Horizons اضافه شد

۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

شرکت نینتندو همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز آیتم‌ها و محتویات تازه‌ای را به بازی Animal Crossing: New Horizons اضافه کرد تا رضایت هواداران را بیش از پیش جلب کرده باشد. برای مشاهده‌ی جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر، در ادامه با ما همراه باشید.

اگر از هواداران سری Animal Crossing باشید، حتما می‌دانید که تا به حال نسخه‌های جذابی از آن به دست بازی‌بازان رسیده است و جدیدترینش را هم باید Animal Crossing: New Horizons به شمار آورد. این بازی اوایل امسال به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و خیلی سریع عده‌ی فراوانی را هم به خود جذب کرد. علاوه ‌بر محتویاتی که از ابتدا در این عنوان وجود داشت، تیم سازنده همواره برای تازگی و جذابیت آن تلاش کرده است. در همین راستا، هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌های بسیار مهمی برای آن عرضه می‌گردد تا رضایت هواداران بیشتر از قبل شود. جالب است بدانید که اکثر این به‌روزرسانی‌ها، محیط بازی را هم با توجه به فصول مختلف تغییر می‌دهند که نباید این قضیه را در پرطرفدار شدن آن نادیده گرفت. چند روز قبل هم اطلاعاتی در خصوص محتویات جدید این اثر در دسترس قرار گرفت که برای مشاهده‌ی آن‌ها می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. قابل ذکر است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته است.

بدون شک ۲۰۲۰ سال خوبی برای علاقه‌مندان به سری Animal Crossing بود. جدا از عرضه‌ی نسخه‌ی جدید، به‌روزرسانی‌های فراوانی هم برای آن منتشر شد تا بازی‌بازان را چند ساعت بیشتر از قبل سرگرم کند. حتی افرادی هم که تا کنون Animal Crossing: New Horizons را بازی نکرده بودند، با مشاهده‌ی این تغییرات و پیشرفت‌ها به آن جذب شدند. حال شرکت نینتندو آخرین به‌روزرسانی خود در سال ۲۰۲۰ را به هواداران هدیه داده است.

اکنون بسیاری از طرفداران بازی Animal Crossing: New Horizons در حال لذت بردن از به‌روزرسانی زمستانی آن هستند که چند هفته قبل منتشر شده بود. این به‌روزرسانی آیتم‌های مربوط به این فصل را به افراد ارائه می‌دهد و جدا از آن، قدم زدن در محیط برفی نیز جذابیت‌های خاص خود را دارد. حتی آیتم‌های بیشتری به منظور شخصی‌سازی به بازی اضافه شد.

در تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Animal Crossing: New Horizons، بازی‌بازان قادر هستند تا به برپایی جشن کریسمس پرداخته و لحظات خوشی را با سایر افراد داشته باشند. حال هواداران می‌توانند وداع خوبی با سال ۲۰۲۰ میلادی داشته و منتظر پشتیبانی بیشتر و بهتر شرکت نینتندو در سال بعد باشند. طبق صحبت‌های اعضای این شرکت، تمام امکانات و آیتم‌های موجود در این به‌روزرسانی به جشن ذکر شده مربوط می‌شود. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان دوست‌داشتنی، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید