ویدئویی جالب برای عنوانی براساس شخصیت سوپرمن توسط طراح ژاپنی منتشر شد

۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۰
بازی سوپرمن

طرفداران شخصیت سوپرمن (Superman)، سال‌هاست که در انتظار هستند تا یک بازی با کیفیت براساس این شخصیت ساخته شود. در طی چندین نسل، بارها استودیوهای مختلف به سراغ ساخت بازی براساس این شخصیت رفتند و اکثر این آثار، عناوینی ضعیف بودند. بسیاری معتقدند که ساختن بازی برای این شخصیت کار بسیار سختی است. در طی سال‌های اخیر، شایعات مختلفی در مورد امکان ساخت یک بازی براساس شخصیت سوپرمن منتشر شده‌اند. یکی از استودیوهای توسعه‌دهنده‌ی عناوین مستقل، ویدئویی با محوریت عنوانی براساس شخصیت سوپرمن منتشر کرد و پتانسیل‌های بالای این شخصیت برای ساخت بازی را نشان داد.

یکی از اعضای استودیوی ژاپنی وانتان گیمز آکادمی (Vantan Game Academy) که در مراحل توسعه‌ی عنوان Undefeated نیز حضور دارد، این ویدیو را در توییترش منتشر کرده است. بازی Undefeated یک بازی ابرقهرمانی است که در آن بازی‌بازان شخصیتی را کنترل می‌کنند که دارای قدرت‌هایی یادآور شخصیت Superman است. توانایی پرواز با سرعت‌های بالا، از بین بردن اجسام با قدرت فوق‌العاده و حتی استفاده از دید لیزری، همه از خصوصیاتی هستند که مخاطبان سوپرمن دوست دارند در قالب یک بازی تجربه کنند. شاید جالب‌ترین قسمت این باشد که بازی Unfefeated در قالب موتور گرافیکی Unreal Engine 4 در حال توسعه است. این بدین معنی است که عنوان Unfefeated، دارای محیط‌های تخریب‌پذیر است. چنین قابلیت‌هایی بسیار لذت‌بخش است، مخصوصاً وقتی که این توانایی‌های عالی را مانند سوپرمن در اختیار داشته باشید.

دریافت ویدیو

بازی Undefeated عنوانی براساس شخصیت سوپرمن نیست، اما کاملاً واضح است که این عنوان با الهام از Man of Steel ساخته شده است. هر چند وقتی صحبت از طراحی شخصیت اصلی می‌شود، بیشتر به سوپربوی (Superboy) شباهت دارد. به‌نظر می‌رسد بازی Undefeated بتواند این موضوع را اثبات کند که امکان ساخت بازی بر اساس شخصیت سوپرمن، بیش از گذشته وجود دارد. اگر یک استودیوی مستقل کوچک می‌تواند یک بازی جذاب با چنین کیفیتی را بسازد، پس تصور کنید یک توسعه‌دهنده‌ی بزرگ چه‌کاری می‌تواند انجام دهد.

نسخه‌ی آزمایشی بازی Undefeated، در فروشگاه استیم (Steam)، در دسترس است. کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌توانند آن را تجربه کنند. در حال حاضر، بازی اصلی هنوز در دست توسعه و تاریخ انتشار دقیقی برای آن مشخص نشده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید