Final Fantasy 7 Remake Part 2: بازیگر Aerith یک صحنه‌ی طولانی را با بازیگر شخصیت Sephiroth بازی کرده است

۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۹
بازی Final Fantasy 7 Remake

پیام منتشر شده از سوی بازیگر موشن کپچر بازی Final Fantasy 7 Remake به این نکته اشاره دارد که در قسمت بعدی این عنوان شاهد یک سری صحنه‌ی غافلگیرکننده هستیم.

بازی Final Fantasy 7 Remake به هیچ عنوان به طور کامل بازی اصلی را روایت نمی‌کرد و به عبارتی یک بازسازی برای تمامی بخش‌های اثر اصلی به شمار نمی‌‌رود. در حقیقت بازی اصلی روایت را تا حدودی گسترش می‌دهد، اما هدف اصلی خود را بر روی المان‌های تازه‌ی قصه‌گویی می‌گذارد. از نظر شخصیت‌پردازی نیز شاهد تغییراتی در Aerith و Sephiroth هستیم که البته مورد توجه‌ بسیاری از طرفداران نیز قرار گرفت. اگر پیام جدید منتشر شده از سوی بازیگر نقش Aerith را جدی بگیریم، مطمئناََ باید منتظر باز شدن هر چه بیشتر روابط میان دو شخصیت مذکور باشیم و احتمالاََ جزئیات بیشتری پیرامون آن‌ها روایت خواهد شد.

بازیگر شخصیت Aerith در عنوان Final Fantasy 7 Remake یعنی آسوکا یوشیکاوا (Asuka Yoshikawa) کار موشن کپچر عنوان Final Fantasy 7 Remake و همچنین قسمت دوم آن را انجام می‌دهد. او چندی پیش در توییتر پیامی را منتشر کرد که اطلاعاتی را پیرامون نقش Aerith در بازی دوم فاش می‌کند. وی در پیام یاد شده توضیح می‌دهد که مدتی پیش فیلمبرداری ۴ ساعته با یک بازیگر دیگر را به پایان رسانده است و آن بازیگر ایفای نقش شخصیت Sephiroth را برعهده دارد. همچنین کسانی که بر روی موشن کپچر بازی کار می‌کنند، ایفای نقش آن‌ها را ستایش کرده بودند.

کسانی که بازی اصلی را انجام داده باشند می‌دانند که تنها یک صحنه وجود دارد که دو شخصیت Aerith و Sephiroth را با یکدیگر می‌بینیم. از آنجایی که بازسازی‌ قسمت دوم همانند قسمت اول شامل تغییرات روایتی و همچنین تغییر برخی جزئیات خاص می‌شود، بنابراین این احتمال وجود دارد که در صحنه‌های بیشتری شاهد رویارویی این دو شخصیت باشیم.

هیچکس نمی‌داند قسمت بعدی Final Fantasy 7 Remake چه رویکردی را پیش می‌گیرد و چه تغییراتی را اعمال می‌کند. جذابیت بازسازی تمام عیار قسمت اول در این بود که برخی صحنه‌های بازی اصلی گسترش پیدا می‌کردند و شاهد قصه‌گویی غنی‌تری بودیم. از طرفی بازی‌بازان می‌توانستند بیش از گذشته با شخصیت‌های دیگر تعامل داشته باشند. باید دید کارگردان این اثر قسمت دوم را به چه سمتی می‌برد.

آقای یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase)، تولیدکننده‌ی ارشد بازی Final Fantasy 7 Remake، در مصاحبه با مجله‌ی فامیتسو (Famitsu) تایید کرد کرد که دنیای این بازی تازه آغاز شده است و موارد زیادی در انتظار بازی‌بازان خواهد بود. وی همچنین اعلام کرد که مراحل توسعه‌ی قسمت دوم این بازی به خوبی پیش می‌رود. در حال حاضر تاریخ دقیقی برای انتشار قسمت دوم اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در خصوص این نسخه‌ به اشتراک گذاشته شود.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید