گیفت کارت
گیفت کارت

احتمالاً پویزن آی‌وی در میان شخصیت‌های منفی بازی Gotham Knights حضور خواهد داشت

۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۳

بر اساس پیامی که مدتی است توسعه‌دهندگان بازی Gotham Knights منتشر کرده‌اند، این احتمال وجود دارد که پویزن آی‌وی (Poison Ivy) به عنوان یکی از شخصیت‌های شرور در این اثر حضور داشته باشد. در ادامه همراه گیمفا باشید تا به جزئیات تکمیلی این موضوع بپردازیم.

بازی Gotham Knights جدیدترین اثر درحال توسعه‌ی استودیوی وارنر برادرز گیمز مونترآل (WB Games Montréal) است که مدتی قبل در جریان رویداد DC FanDome از آن رونمایی شد. در طول این ماه‌ها اطلاعات نسبتاً کمی در رابطه با این عنوان و شخصیت‌های حاضر در آن منتشر شد. از شخصیت‌های اصلی که تا کنون حضورشان در این اثر تأیید شده است، می‌توان به رابین (Robin)، دیک گریسون (Dick Grayson)، بت‌گرل (Batgirl) و رد هود (Red Hood) اشاره کرد. با این حال در رابطه با شخصیت‌های اصلی شرور بازی Gotham Knights همچنان صحبتی به میان نیامده است.

اما حساب رسمی توییتر بازی Gotham Knights مدتی قبل پیامی را به مناسبت فرا رسیدن کریسمس منتشر کرد که به تازگی برخی از طرفداران متوجه اشاراتی در این پیام تبریک به یکی از شخصیت‌های شرور احتمالی این اثر شده‌اند. شما در ادامه می‌توانید تصویری را که استودیو‌ی وارنر برادرز گیمز مونترآل مدتی قبل به اشتراک گذاشته‌ است را مشاهده کنید.

بازی Gotham Knights

همان‌طور که در این تصویر مشاهده می‌کنید، در قسمت پایینی پوستر قرمز رنگ عبارت پارک رابینسون (Robinson Park) مشاهده می‌شود. پارک رابینسون از مهم‌ترین محل‌های اقامت پویزن آی‌وی، یکی از مشهورترین شخصیت‌های شرور جهان دی‌سی (DC) و از دشمنان اصلی شخصیت بتمن (Batman) است.

پویزن آی‌وی تا کنون سابقه‌ی حضور در بسیاری از آثار ویدئو گیمی شرکت برادران وارنر از جمله Batman: Arkham Asylum، Batman: Arkham Knight و Injustice 2 را داشته است، به همین دلیل این احتمال وجود دارد که بار دیگر شاهد حضور این شخصیت در بازی Gotham Knights باشیم. با این وجود باید تا تأیید رسمی استودیوی وارنر برادرز گیمز مونترآل منتظر بمانیم.

بازی Gotham Knights در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید