Night in the Woods بازی رایگان امروز فروشگاه اپیک گیمز است

۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۷

رویداد ۱۵ روز بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) همچنان ادامه دارد و حالا پس از در دسترس قرار گرفتن رایگان عنوان My Time at Portia، نوبت بازی محبوب و تحسین شده‌ی Night in the Woods است که به عنوان بازی رایگان امروز معرفی شود.

بازی ماجراجویی Night in the Woods که در سال ۲۰۱۸ جایزه‌ی بهترین روایت داستان را از بفتا (BAFTA) دریافت کرد، در مورد شخصی به نام Mae Borowski است که پس از انصراف از دانشگاه، حالا به خانه‌ی خود در شهر Possum Springs بازگشته است تا بتواند با دوستان قدیمی خود ارتباط برقرار کرده و هدف جدیدی را برای زندگی پیدا کند. اما گذشت زمان بر روی همه چیز تاثیر گذاشته است و خانه و دوستان Borowski نسبت به گذشته تغییر کرده‌اند.

Night in the Woods با بهره بردن از یک استایل هنری شاد و زیبا که شخصیت‌های بازی را به صورت حیوانات مختلف نشان می‌دهد، داستان درگیر کننده‌ی خود را با روایتی جذاب با بازی‌بازان در میان می‌گذارد. پس اگر به هر دلیلی عنوان Night in the Woods را تجربه نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم این بازی را امروز به صورت رایگان از فروشگاه اپیک گیمز دریافت کنید.

مدتی پیش از آغاز رویداد ۱۵ روزه‌ی فروشگاه اپیک گیمز، برنامه‌ی زمانی بازی‌های آن فاش شد و حالا با توجه به انتخاب Night in the Woods به عنوان بازی امروز، تقریباً با اطمینان می‌توان گفت که بازی ماجراجویی و بقای Stranded Deep عنوان رایگان بعدی خواهد بود.

بازی Night in the Woods هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس‌وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از این‌جا مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید