گیفت کارت
گیفت کارت

محتویاتی از Among Us به بازی Rocket League افزوده خواهد شد

۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۱

به تازگی کاربر مشهور شبکه‌ی یوتیوب (YouTube) یعنی Lethamyr که در گذشته از بازی‌بازان حرفه‌ای عنوان Rocket League به شمار می‌آمد و اکنون خود در توسعه‌ و ساخت محتویات این بازی مشارکت دارد، ویدئویی را به اشتراک گذاشته که در آن محتویاتی از عنوان محبوب و چند نفره‌ی Among Us را به یکی از نقشه‌های بازی Rocket League افزوده است.

کاربر Lethamyr بیشتر به خاطر خلق محتویات جذاب و سفارشی که از تلفیق المان‌های بازی‌های مشهور و محبوب با گیم‌پلی عنوان Rocket League ساخته می‌شوند، شناخته شده است. پیش از این شاهد بودیم که این کاربر، کاری مشابه را با دو بازی Fall Guys و Rocket League انجام داده بود که بسیار مورد استقبال هواداران قرار گرفت.

بازی Among Us در حال حاضر، محبوب‌ترین بازی ویدئویی به شمار می‌آید و می‌توان از این به بعد نام آن را در فهرست پرطرفدارترین بازی‌های تاریخ به ثبت رساند. حال کاربر Lethamyr با خلاقیت خود توانسته است یک مرحله از بازی Rocket League را به سبک Among Us گسترش دهد که بسیار جالب و منحصر به فرد به نظر می‌رسد و ممکن است افراد زیادی از آن استقبال نمایند.

همان‌طور که می‌توان انتظار داشت، این حالت شبیه خود بازی Among Us خواهد بود که المان‌های گیم‌پلی Rocket League را در بر دارد؛ شخصیت‌های رنگارنگ با لباس‌های جالب جای خود را به اتومبیل‌های مینیاتوری داده‌اند و بازی‌بازان به جای کشتن سایرین، با آن‌ها برخورد خواهند کرد. با این که به نظر می‌رسد تجربه‌ی بازی Among Us بسیار جذاب‌تر از این نسخه‌ی شخصی‌سازی شده باشد، اما باز هم با گیم‌پلی دیدنی و جذابی روبه‌رو خواهیم بود.

عنوان Rocket League هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نیتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. متاسفانه این نقشه‌های قابل شخصی‌سازی تنها در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی وجود دارند و کاربران سایر پلتفرم‌ها به آن دسترسی نخواهند داشت. در پایان شما می‌توانید به تماشای گیم‌پلی تلفیقی این اثر بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید