مراحل توسعه‌ی دنباله‌ی Final Fantasy VII Remake به خوبی پیش می‌رود

۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
Final Fantasy VII Remake

بدون شک بازی Final Fantasy VII Remake یکی از بهترین و محبوب‌ترین عناوین سال ۲۰۲۰ میلادی بود که توانست نقدهای بسیار خوبی را از سوی منتقدان دریافت نماید. در همین حال، اخیراً شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) اطلاعاتی از دنباله‌ی این بازی را به اشتراک گذاشته است.

آقای یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase)، تهیه‌کننده‌ی Final Fantasy VII Remake، در مصاحبه با مجله‌ی فامیتسو (Famitsu) اعلام کرد که دنیای این بازی تازه آغاز شده است و چیزهای زیادی در انتظار بازی‌بازان خواهد بود. وی همچنین اعلام کرد که مراحل توسعه‌ی دنباله‌ی این بازی به خوبی پیش می‌رود. در حال حاضر، تاریخ دقیقی برای انتشار دنباله‌ی این بازی محبوب تعیین نشده است. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در خصوص این نسخه‌ی جدید منتشر شود. علاوه بر این، تعدادی از بازیگران موشن کپچر بازی از پیشرفت‌ جلسات ضبط و صداگذاری در پایان سال جاری میلادی خبر داده‌اند.

بازی Final Fantasy VII Remake در اوایل سال جاری میلادی به صورت انحصاری زمانی یک ساله برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. انتظار می‌رود این بازی در سال ۲۰۲۱ میلادی برای کنسول‌های ایکس‌باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه شود.

Final Fantasy VII Remake در حال حاضر بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی و تحت عنوان «شاهکاری دوباره» مطالعه بفرمایید.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید