بازی‌بازان Cyberpunk 2077 یکی دیگر از ویژگی‌های این عنوان را کشف کردند

به نظر می‌رسد بازی‌بازان Cyberpunk 2077 یکی دیگر از ویژگی‌های این عنوان را کشف کرده‌اند که احتمالا به دلایلی از بازی کنار گذاشته شده است. از زمان انتشار اولین تریلر تا زمان عرضه‌ی بازی، سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) چند نمونه از ویژگی‌های جالب آن را حذف نمود.

در سال ۲۰۱۸ و زمانی که سی‌دی پراجکت اولین تریلر از گیم‌پلی بازی را نمایش داد، در بخشی از آن شاهد آن بودیم که وی (V)، شخصیت اصلی بازی، با دویدن بر روی دیوارها خود را به دشمنان می‌رساند. اما همان‌طور که می‌دانید، در بازی نهایی این ویژگی حرکت روی دیوارها حذف شد. همچنین به نظر می‌رسد که این بازی دارای یک سیستم قطار کاملاً کاربردی بوده که در بازی نهایی کنار گذاشته شده است.

در بالای خیابان‌های نایت سیتی (Night City)، بازی‌بازان می‌توانند چیزی شبیه ریل قطار را ببینند. این که آیا این مورد فقط برای طراحی محیط استفاده شده یا امکان سوار شدن قطار در آن وجود داشته است، مشخص نیست. یکی از بازی‌بازان در وب‌سایت ردیت (Reddit)، توانست تمام طرح‌های هنری و مفهومی تمام شده و یا ناتمام بازی را پیدا کند و نشان دهد که نه تنها یک سیستم قطار، بلکه ایستگاه‌هایی هم در بازی وجود داشته که تماماً قابل استفاده و راندن بوده‌اند.

دانلود ویدئو

در حال حاضر، دقیقاً مشخص نیست که آیا این ویژگی به طور کامل از بازی حذف شده و یا تنها یک ویژگی ناتمام است که در آینده اضافه خواهد شد. اما یافته‌های بالا این را نشان می‌دهد که سیستم مورد اشاره به صورت تقریبا کاملی طراحی شده بوده و به دلایلی از ادامه‌ی توسعه‌ی آن جلوگیری شده است. نایت سیتی حتی در حال حاضر هم فوق‌العاده عمیق است که متاسفانه از مشکلات فنی رنج می‌برد و این ویژگی می‌تواند به این شهر، عمق بیشتری ببخشد.

Cyberpunk 2077 بر روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی و از این نشانی مطالعه کنید.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Hamid گفت:

  البته وال رانینگ بازی خیلی جذابه منتها حیف شد که از بازی حذف شده البته قبلا دلیلشو رو خودشن گفتن اما اینکه قطار از بازی حذف شده دیگه واقعا حیف شد به شخصه امیدوارم در بروزسانی های اینده اضافه بشه خیلی به جذابیت بازی افزوده میشه البته همراه با ارایشگاه

 • Hamid گفت:

  ولی با این حال وقتی فکر میکنم و میبینم کلی ویژگی بسیار باحال از بازی حذف شده خیلی ناراحت میشم ایکاش یه دلیل درست و حسابی بیارن :-((

 • G.LN گفت:

  به وقت خودش قدر این بازی رو میدونن.

 • ALIREZAICE گفت:

  برای من شاهکار بودن یک بازی رو در نهایت داستان بازی معلوم میکنه امروز بخش داستانی بازی رو تموم کردم با انتخاب هایی که داشتم اگه نگم بهتر از ویچر بود داستان بازی قطعا برای من کم از ویچر نیست مشکلات بازی که حل بشه در بلند مدت این بازی یکی از یازیهایی خواهد بود که فراموش نمیشه بازی های خیلی خوبی هستن که یکی دو سال بگذر کسی یادش نمیاد ولی بازی های کمی هست که همیشه میمونن