اسکوئر انیکس برنامه‌های زیادی برای سال ۲۰۲۱ دارد

۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۳

امروز مصاحبه‌ی کوتاهی با اعضای شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) صورت گرفت و مطلع شدیم که آن‌ها برنامه‌های جذابی برای سال آینده دارند. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.

همان‌طور که در جریان هستید، سال ۲۰۲۰ میلادی رو به اتمام است و تقریبا می‌توان گفت که همه‌ی بازی‌های مورد انتظار به دست بازی‌بازان رسیده‌اند. حال بسیاری از دوستداران بازی‌های ویدئویی مشتاق هستند تا عملکرد استودیوهای سرشناس را در سال آینده ببینند. اسکوئر انیکس نیز یکی از همین شرکت‌ها است که ظاهرا برنامه‌ریزی خوبی برای سال ۲۰۲۱ دارد.

بدون شک ۲۰۲۰ سال جالبی برای استودیوی اسکوئر انیکس بود و سازندگان برنامه‌های خود را تا حد زیادی پیاده کردند. بازی Final Fantasy 7 Remake در ماه آپریل عرضه شد و استقبال فوق‌العاده‌ای هم از آن به عمل آمد. سپس نوبت به Nier: Automata رسید تا رکورد جالبی در زمینه‌ی فروش داشته باشد. البته همه‌ی پروژه‌های این استودیو با موفقیت همراه نشد. به طور مثال، بازی Marvel’s Avengers چندی پیش بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفت، اما به هیچ وجه مطابق انتظارات پیش نرفت و انتقادات فراوان منتقدان را به دنبال داشت. این بازی متای ۷۲ را دریافت کرد که برای مطالعه‌ی نقدها و نمرات آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

حال در مصاحبه‌ای که مجله‌ی Famitsu با اعضای این استودیو انجام داد، متوجه برخی از برنامه‌های آن‌ها شدیم. ظاهرا قرار است یک بسته الحاقی بزرگ برای Final Fantasy 14 در دسترس قرار گیرد. از طرف دیگر، نسخه‌ی شانزدهم این سری نیز در دست توسعه قرار دارد و در تاریخی نامشخص از سال آینده عرضه خواهد شد. از آن جایی که نام Final Fantasy 7 Remake در مراسم TGA 2020 در میان برترین‌ها به چشم می‌خورد، تیم سازنده نیز قصد دارد تمرکز زیادی را صرف سری ذکر شده کند. همچنین آن‌ها برنامه‌های بیشتری برای بازسازی سایر نسخه‌ها دارند، اما به احتمال زیاد این اتفاق در بازه‌ی زمانی دو ساله رخ خواهد داد.

Nier هم یکی دیگر از سری بازی‌های مطرح و دوست‌داشتنی است. اسکوئر انیکس اعلام کرده است که نسخه‌ی جدید این سری با نام Replicant ver.1.22474487139 اواسط ۲۰۲۱ منتشر می‌شود. البته تریلری از گیم‌پلی این اثر در مراسم TGA 2020 عرضه شد و واکنش‌های مثبت بازی‌بازان را هم شاهد بودیم. این شرکت برای توسعه‌ی این بازی ممکن است با یکی از استودیوهای پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) و یا بابیلونز فال (Babylon`s Fall) همکاری داشته باشد.

از دیگر عناوین سال آینده‌ی اسکوئر انیکس باید به Bravely Default 2 اشاره داشت که تا این جا هم اطلاعات زیادی از آن به دست علاقه‌مندان رسیده است. ضمنا نسخه‌ی دیگری از سری Dragon Quest نیز در راه است که خبر ویژه‌ای برای طرفداران خواهد بود. در صورت دریافت اخبار بیشتر نظیر تاریخ دقیق انتشار بازی‌های فوق، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید