بازی Among Us پرمخاطب ‌ترین بازی سال ۲۰۲۰ گوگل شد

۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۲
بازی Among Us

با وجود این‌که بیش از دو سال از انتشار بازی Among Us می‌گذرد، سال ۲۰۲۰ زمانی بود که این عنوان توانست تبدیل به یکی از محبوب‌ترین عناوین در صنعت بازی‌های رایانه‌ای شود. اگر این جمله را باور ندارید، می‌توانید این خبر را کامل بخوانید.

مانند سال‌های گذشته، گوگل لیستی از جست‌وجوهای برتر سال ۲۰۲۰ را منتشر کرده است که بازی Among Us، رتبه‌ی اول در میان دسته‌ی بازی‌ها را کسب کرده است. در ایالات متحده و سرتاسر جهان، عنوان Among Us، بازی سال بود. البته لازم به ذکر است که بازی Among Us اگر در این مکان ظاهر شده، به این معنی نیست که بیشترین جست‌و‌جو برای بازی‌ها در طول سال گذشته‌، مربوط به این عنوان بوده است. لیست اعلام شده به فراگیرترین و مورد بحث‌ترین عناوین اشاره دارد.

بازی Among Us

مانند سال‌های گذشته، گوگل لیستی از جست‌و‌جو برتر برای کل سال ۲۰۲۰ را منتشر کرده است که بازی Among Us، رتبه‌ی اول در میان دسته‌ی بازی‌ها را کسب کرده است. در ایالات متحده و سرتاسر جهان، عنوان Among Us، بازی سال بود.

سایر موارد قابل توجه دیگر در لیست بازی‌های گوگل در سال ۲۰۲۰ میلادی، چندان غافلگیر کننده نیستند. بازی Fall Guys در جایگاه دوم قرار گرفت و عنوان Valorant جایگاه سوم را در اختیار دارد. Genshin Impact و Ghost of Tsushima در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند. در اینجا لیست کاملی از ۱۰ بازی برتر سال ۲۰۲۰ برای جست‌وجو‌های ایالات متحده آمریکا آورده شده است:

  1. Among Us
  2. Fall Guys: Ultimate Knockout
  3. Valorant
  4. Genshin Impact
  5. Ghost of Tsushima
  6. Animal Crossing
  7. Assassin’s Creed Valhalla
  8. The Last of Us 2
  9. Madden NFL 21
  10. Jackbox

با وجود اتفاقات بسیاری که در سال ۲۰۲۰ شاهد آن‌ها بودیم، بازی‌های رایانه‌ای به عنوان یکی از قابل توجه‌ترین مسائل سال مطرح شدند. در ایالات متحده، کنسول پلی‌اسیتشن ۵، دهمین موضوع پرطرفدار در کل سال بود. در لیستی که منتشر شده، بیشتر جست‌وجو‌ها مربوط به اخبار دوران همه‌گیری ویروس کرونا و انتخابات ایالات متحده بودند. با وجود تمام اتفاقات دیگری که در طول سال ۲۰۲۰ شاهد آن‌ها بودیم، بازی‌های رایانه‌ای از بسیاری جهات در مرکز توجه قرار گرفتند.

نقد و بررسی این بازی توسط وب‌سایت گیمفا را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید