فیل اسپنسر از تلاش کارمندانش قدردانی کرد

۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۴
تشکر فیل اسپنسر از کارمندانش

در ایام کریسمس، سرور‌های بازی‌ها و کنسول‌ها فشار بسیار زیادی را در بخش آنلاین متحمل می‌شوند. کنسول‌های پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و نینتندو سوییچ طی سال‌های گذشته بارها مشکلاتی را در زمینه‌ی سرویس‌دهی خدمات آنلاین خود تجربه کرده‌اند که اغلب برای چندین روز، با آن‌ها درگیر بودند. برای جلوگیری از تکرار این مشکلات، بسیاری از کارمندان مجبور به نگهداری از سرورها در طول روز کریسمس و ایام تعطیلات سال نو هستند. حداقل کاری که می‌توان انجام داد ارائه‌ی تشکری از آن‌ها است، کاری که مدیر بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت، فیل اسپنسر انجام داد.

روز کریسمس، فیل اسپنسر پیامی را در توییتر خود به اشتراک گذاشت و از همه‌ی کارکنان ایکس‌باکس که در تعطیلات کریسمس، چنین کارهای بزرگی انجام داده‌اند، تشکر کرد. او از کسانی که روی سیستم عامل‌ها و خدمات مربوط به بازی‌ها کار و از کاربران و عناوین کنسول‌های این شرکت و رایانه‌های شخصی پشتیبانی می‌کنند، یاد کرد. پاسخ‌های این توییت، همراه با پیام‌هایی از سمت طرفداران بازی‌های رایانه‌ای در سیستم عامل‌های مختلف همراه بود و آن‌ها هم تشکر مشابه‌ای را از زحمات همه‌ی کارمندان مایکروسافت، ارائه دادند.

اسپنسر ذکر می‌کند که کار سخت تیم ایکس‌باکس چگونه نتیجه داده است. وی خاطرنشان کرد که در نتیجه‌ی تلاش همه، هیچ مشکلی در روند رو به رشد ایکس‌باکس وجود ندارد. از شرکت مایکروسافت می‌توان این انتظار را داشت تا از کارمندانی که در این تعطیلات مشغول پشتیبانی هستند، به بهترین شکل ممکن تقدیر کند. خوبی این موضوع در این است که به بازی‌بازان یادآوری شود که سرویس‌هایی که آن‌ها استفاده می‌کنند به افراد واقعی متکی است، افرادی که کریسمس با خانواده‌ی خود را از دست می‌دهند تا کار خودشان را به بهترین نحو ممکن به سرانجام برسانند.

استودیوهای مایکروسافت

اسپنسر ذکر می‌کند که کار سخت تیم ایکس‌باکس چگونه نتیجه داده است. وی خاطرنشان کرد که در نتیجه‌ی تلاش همه، هیچ مشکلی در روند رو به رشد ایکس‌باکس وجود ندارد.

متأسفانه همه‌ی پلتفرم‌ها به اندازه‌ی ایکس‌باکس کریسمس راحتی نداشته‌اند. بازدهی خدمات سرویس‌های آنلاین نینتندو سوییچ عصر کریسمس کاهش یافت و تا روز بعد همچنان بازدهی پایینی داشتند. تیم نینتندو که در روز کریسمس کار می‌کرد سریعا مشکل را برطرف و همه چیز به حالت قبل برگشت. تیم پشتیبانی نینتندو نیز شایسته‌‌ی تشکر فراوان است. کنسول‌های پلی‌اسیتشن، ایکس‌باکس و نینتندو سوییچ مطمئناً استفاده از خدمات بالاتر از حد معمول را تا ژانویه تجربه خواهند کرد. کریسمس ممکن است یک اوج باشد، اما اوضاع برای مدتی به حالت عادی باز نخواهد گشت. امیدواریم تشکر بازی‌بازان و چنین حرکاتی باز هم ادامه داشته باشد.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید