به‌زودی اطلاعات مفصلی از بازی Hollow Knight: Silksong منتشر خواهد شد

۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۶

اولین بار در جریان رویداد نینتندو در سال ۲۰۱۹ بود که از بازی Hollow Knight: Silksong رونمایی شد؛ این عنوان دنباله‌ای بر نسخه‌ی سال ۲۰۱۷ به حساب می‌آمد که به یکی از موفق‌ترین بازی‌های اکشنِ ماجراجویی در سبک مترویدوانیا تبدیل شد. استودیوی تیم چری (Team Cherry) مدت زمانی است که به سکوت درباره‌ی این دنباله پرداخته است اما در آینده‌ای نزدیک این سکوت با انتشار اطلاعات مفصلی از این بازی شکسته خواهد شد. همراه گیمفا باشید.

خانم جن سیمپکینس (Jen Simpkins)، یکی از ویراستاران مجله‌ی Edge با انتشار پستی در حساب کاربری خود در توییتر، فاش کرد که جدیدترین نسخه‌ از این مجله به بازی Hollow Knight: Silksong خواهد پرداخت:

سورپرایز! برای من هم شگفت‌انگیز بود! یک هفته‌ی شلوغ در پیش داریم. طبیعتا من [در این مواقع] عصبانی هستم. اما ویلیام (William) و اَری (Ari) از اعضای تیم چری شگفت‌انگیز بودند و آخرین نسخه از Edge را به نسخه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کردند. اَری دو طرح روی جلد فوق‌العاده طراحی کرد؛ صبر کنید تا طرح مخصوص مشترکین مجله را ببینید!

علاوه بر این، خانم سیمپکینس اظهار کرد که سازندگان یک دموی جدید و تصاویری از بازی را به همراه ساعت‌ها مصاحبه در اختیار آن‌ها قرار داده‌اند. این نسخه از مجله‌ی Edge اطلاعات انحصاری را در اختیار خوانندگان قرار خواهد داد و در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۹ (۳۱ دسامبر ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد.

در بازی Hollow Knight: Silksong شما در نقش Hornet، شاهدخت سرزمین Hallownest قرار دارید. این شخصیت توسط افرادی ناشناس دستگیرشده و به سرزمینی دوردست، به قلمروی ناشناخته‌ی Pharloom برده شده است. یک بیماری مرگ‌آور این سرزمین را تهدید می‌کند و در عین حال، Hornet به تنهایی ماجراجویی خود را در Pharloom آغاز می‌کند تا بفهمد که چرا به اینجا فرستاده شده است؟ او در طی این سفر با دشمنان می‌جنگد، معماهای باستانی را حل می‌کند و متحدانی را پیرامون خود جمع می‌کند.

بازی Hollow Knight: Silksong در حال حاضر فرآیند توسعه‌ی خود را برای عرضه برروی نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی طی می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید