My Time At Portia بازی رایگان امروز فروشگاه اپیک گیمز شد

۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۹
بازی رایگان Epic Games

در ایام کریسمس امسال شاهد انتشار ۱۵ بازی به‌ صورت رایگان بر روی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) خواهیم بود. از جمله محبوب‌ترین عناوینی که در این روز‌ها به ‌صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفت، می‌توان به بازی‌های Alien Isolation، Metro 2033 و Inside اشاره داشت. دیروز هم فروشگاه اپیک گیمز، بازی Darkest Dungeon را برای کریسمس به‌ صورت رایگان در فروشگاه خود عرضه کرد. عنوانی که برای امروز در نظر گرفته شده، بازی My Time at Portia است.

از نظر بسیاری از کارشناسان صنعت بازی‌های رایانه‌ای، این عنوان با آثاری مثل Stardew Valley قابل مقایسه است. تجربه‌ی این بازی در مقطع کنونی بسیار منطقی به‌ نظر می‌رسد. چون دنباله‌ی این عنوان My Time At Portia، در ماه اکتبر با نام My Time At Sandrock در کیک‌استارتر (Kickstarter) ظاهر شد. احتمالا باید شاهد انتشار نسخه‌ی مخصوص پلتفرم رایانه‌های شخصی این عنوان در سال ۲۰۲۱ باشیم و نسخه‌ی کنسولی آن در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

روند بازی بسیار آرام پیش می‌رود. تمرکز در این عنوان بر روی جمع آوری منابع، ساخت صنایع دستی، تولید اقلام مختلف برای مردم شهر، بهبود کارگاه شما، رشد وضعیت کسب‌وکار و موقعیت شغلی‌تان است. از طرفی در این بازی مانند Stardew Valley و آثار مشابه دیگر، موانع و مشکلاتی برای شما ایجاد می‌شود که باید آن‌ها را برطرف کنید.

از جمله‌ی این مشکلات، می‌توان به دشمنانی اشاره داشت که در اطراف محیط زندگی شما دنبال شکار هستند، اما این مبارزات هدف اصلی این بازی مانند عنوان Darkest Dungeon که دیروز رایگان شد، نیست. بنابراین شما می‌توانید در اکثر مدت زمان بازی، روی کارتان تمرکز داشته باشید و از زندگی خانوادگی و آرام خود در عنوان My Time At Portia لذت ببرید. احتمالا بازی رایگان بعدی برای فردا، عنوان Night in the Woods باشد.

بازی رایگان اپیک گیمز

شما می‌توانید در اکثر مدت زمان بازی، روی کارتان تمرکز داشته باشید و از زندگی خانوادگی و آرام خود در عنوان My Time At Portia لذت ببرید.

بازی My Time At Portia، به غیر از فروشگاه اپیک گیمز، در سایر فروشگاه‌ها مانند استیم (Steam) ، با تخفیفات بسیار خوبی به مناسبت کریسمس مواجه شده است. تخفیفات ۶۶ درصدی برای این عنوان در فروشگاه استیم در نظر گرفته شده است. حتی بازی Stardew Valley نیز در لیست این تخفیفات زمستانی قرار دارد و در حال حاضر با کاهش ۳۳ درصدی قیمت مواجه شده است. انتشار به‌روزرسانی جدید و بزرگ برای بازی و وجود یک بسته الحاقی، ارزش خرید این محصول را بیشتر از قبل کرده است.

بازی‌بازان ۲۴ ساعت فرصت دارند تا بازی My Time At Portia را در فروشگاه اپیک گیمز، به حساب کاربری خودشان اضافه کنند. پس از آن این عنوان برای همیشه در لیست بازی‌های آن‌ها موجود خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید