اسکوئر انیکس به قابلیت‌های چندنفره‌ی جدید در آینده اشاره دارد

۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳

استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز در جدیدترین خبر خود، به قابلیت‌های چندنفره‌ی جالبی برای آینده اشاره کرد. حال تصور بسیاری از افراد این است که این تیم مشغول ساخت عنوان جدیدی است. برای مشاهده‌ی اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر، ما را در ادامه همراهی کنید.

توضیحات اسکوئر انیکس در مورد قابلیت‌های نوآورانه‌ی آثار چندنفره باعث شد که بازی‌بازان پیش‌بینی‌هایی در مورد عملکرد این تیم داشته باشند. این حدس و گمان‌های جذاب باعث شد تا شایعاتی در خصوص توسعه‌ی نسخه‌ی جدید Kingdom Heart و یا Final Fantasy داشته باشیم. حال باید منتظر بود و دید که آیا نسخه‌ای به این سری بازی‌های دوست‌داشتنی اضافه خواهد شد یا خیر. به هر شکل، این استودیو در نظر دارد تا تغییراتی در قابلیت‌های چندنفره و گسترش آن‌ها داشته باشد. ممکن است شاهد تحول عظیمی در این آثار در آینده‌ای نزدیک باشیم.

برخی از افراد در این خصوص گفته‌اند که شاید اسکوئر انیکس مشغول ساخت اثر تازه‌ای باشد و خبری در مورد ادامه‌ی سری بازی‌هایش در دسترس قرار نگیرد. حتی برخلاف تصورات، این احتمال وجود دارد که شرکت فوق، این ایده را روی بازی‌هایی که ناشر آن‌ها خواهد بود، پیاده کند.

ایده‌ی گفته شده تا حد زیادی بر روی امکان تجربه‌ی آثار چندنفره با گزینه‌هایی همچون بلوتوث و یا سایر تکنولوژی‌های مربوط به اتصال کوتاه برد تمرکز دارد. البته جالب است بدانید که این ایده شباهت زیادی به فعالیت‌های سازندگان کنسول نینتندو DS دارد. بنابراین، تصمیم اسکوئر انیکس در این خصوص را باید عجیب دانست؛ چرا که شرکت نینتندو مدت‌ها قبل پیاده‌سازی این افکار را تقریبا رها کرد.

تفاوت اساسی بین این قابلیت و سایر سیستم‌های قبلی این است که نه تنها برای ارتباط با افراد نزدیک ساخته می‌شود، بلکه داده‌هایی را هم‌زمان با فعال‌سازی به بازی‌بازانی که فاصله‌ی دورتری هم دارند، خواهد فرستاد. ظاهرا اسکوئر انیکس تمایل زیادی دارد تا از این نوآوری برای عناوین گوشی‌های هوشمند نیز بهره ببرد. اگر چه هنوز جزئیات زیادی به دست بازی‌بازان و سایر استودیوهای سازنده‌ نرسیده است، اما امیدوار هستیم که به‌ زودی اخبار جذابی را در این زمینه مشاهده کنیم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید