ماد جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla شخصی‌سازی بازی را گسترش می‌دهد

۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵
ماد بازی Assassin's Creed Valhalla

جدیدترین ماد بازی Assassin’s Creed Valhalla آزادی عمل بیشتری در شخصی‌سازی ایور (Eivor) به بازی‌بازان می‌دهد.

در بازی Assassin’s Creed Valhalla راه‌های مختلفی برای تغییر ظاهر ایور وجود دارد. با این حال، برخی بازی‌بازان به دنبال گزینه‌های بیشتری هستند. خبر خوب برای این دست از بازی‌بازان انتشار یک ماد جدید است تا به روش‌های مختلفی ظاهر شخصیت خود را تغییر دهند. البته این ماد فقط برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

ماد جدید Eivor Customizer نام دارد و مدل موهای جدید، رنگ‌های بیشتر، ریش‌های جدید و محتوای دیگری به بازی اضافه می‌کند. با استفاده از ماد جدید حتی رنگ پوست و شکل بدن ایور هم قابل تغییر است. در ادامه می‌توانید تصاویر این ماد را مشاهده کنید:

یکی از کارهایی که این ماد انجام می‌دهد، ارائه‌ی امکان استفاده از مشخصات ظاهری NPCها به بازی‌بازان است. تعداد زیادی مدل مو هم به بازی اضافه شده که در تصاویر بالا دیده می‌شوند.

مانند هر ماد دیگری، بازی‌بازان باید قبل از استفاده از Eivor Customizer از بازی خود پشتیبان تهیه کنند. به این ترتیب دیگر نگران مشکلاتی که در اثر استفاده از این ماد ممکن است پیش بیاید نخواهید بود. اگر از کاربران رایانه‌های شخصی هستید، در صورت استفاده از این ماد نظر خود را با ما در میان بگذارید.

بازی Assassin’s Creed Valhalla هم‌ اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس قرار دارد.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید