شرکت Dbrand در حال طراحی یک پلی‌استیشن ۵ مشکی است

۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳

همان‌طور که می‌دانید، کنسول پلی‌استیشن ۵ شرکت سونی به صورت رسمی با طراحی سفید به بازار عرضه شد. در همین حال، شرکت Dbrand به تازگی از طراحی یک کنسول پلی‌استیشن ۵ با طرح مشکی خبر داده است.

تاکنون جزئیاتی در خصوص قیمت‌گذاری این کنسول مشکی ارائه نشده است و شرکت Dbrand می‌گوید تنها در صورت داشتن سهام کافی در مقر خود در تورنتو، سفارشات را خواهند پذیرفت. این شرکت اعلام کرده است که طراحی مشکی پلی‌استیشن ۵ تا پایان امسال وارد تولید انبوه می‌شود و در سال ۲۰۲۱ در دسترس خواهد بود. دو نسخه برای هر دو بخش دیجیتال و دیسک‌دار این کنسول در نظر گرفته شده است.

اگر می‌خواهید جزو اولین افرادی باشید که برای این طرح مشکی سفارش دهید، می‌توانید مشخصات خود را در این قسمت ثبت کنید. Dbrand همچنین اضافه کرد که بسته‌های پیش‌خرید آن‌ها پس از در دسترس بودن، به صورت بسته‌های اختیاری ارائه می‌شود که شامل پوسته‌های Middle + Controller هستند.

پیش از انتشار رسمی پلی‌استیشن ۵ در سراسر جهان، Dbrand سفارشاتی را برای پوسته‌های دیگر پلی‌استیشن ۵ پذیرفته بود. این شرکت در حال حاضر همه‌ی پیش‌سفارش‌ها را لغو کرده است، زیرا طراحان از ظاهر نهایی طرح جدید پلی‌استیشن ۵ راضی نبودند و تکه‌های سفید در آن دیده می‌شد.

پیش‌تر نیز یک شرکت مستقر در انگلیس، اقدام به فروش آنلاین کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ سفارشی کرده بود؛ با این حال، سونی به دلیل نقض نشان تجاری از شرکت مذکور شکایت کرد. ظاهراً آن‌ها فکر می‌کردند که این مسئله مشکلی ایجاد نخواهد کرد، زیرا سونی فقط حق ثبت اختراع نمایشی را دارد. به نظر می‌رسد سونی نیز احتمالاً به دنبال شکایت از Dbrand باشد.

حال باید منتظر ماند و دید تا شرکت Dbrand چگونه می‌تواند نگرانی‌های مربوط به مالکیت معنوی سونی را برطرف کند. آن‌ها از حق نمایش لوگوی پلی‌استیشن ۵ برخوردار نیستند. ممکن است تغییرات اندکی در طراحی وجود داشته باشد تا از سفارش‌های تولید شده توسط سونی متمایز شود.

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید