دانلود مراسم معرفی کنسول پلی‌استیشن ۵ همراه با زیرنویس فارسی اختصاصی

۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

معرفی کنسول پلی‌استیشن ۵، یکی از مهم‌ترین رخدادهای امسال بود که اطلاعات خوبی در آن به بازی‌بازان ارائه شد. در ادامه می‌توانید این مراسم را به همراه زیرنویس اختصاصی گیمفا مشاهده کنید.

همان‌طور که در جریان هستید، به تازگی وارد نسل نهم از بازی‌های ویدئویی شده‌ایم و اخبار جذاب فراوانی را شاهد هستیم. تا این لحظه استقبال از پلی‌استیشن ۵ بسیار خوب و مطابق انتظارات بوده است و بازی‌بازان بی‌صبرانه برای بازی‌های آینده‌ی این کنسول مشتاق هستند. مراسمی که توسط شرکت سونی و با حضور مارک سرنی، طراح ارشد کنسول پلی‌استیشن ۵ برگزار شد، اهمیت فراوانی برای بازی‌بازان داشت؛ چرا که آن‌ها اطلاعات خوبی را در این زمینه کسب کردند که بدون شک دانستن آن‌ها ضروری است.

سرنی اعلام کرده است که پلی‌استیشن ۵ بر روند پیشرفت بازی‌های این نسل تاثیر فراوانی خواهد داشت. علاوه بر این، او نکات جالب زیادی را در این مراسم به گوش بازی‌بازان رساند. در همین راستا، در پایان می‌توانید شاهد ویدئوی مراسم معرفی این کنسول با زیرنویس فارسی اختصاصی باشید. به محض انتشار اخبار پیرامون پلی‌استیشن ۵، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود زیرنویس فارسی اختصاصی

مشاهده به صورت آنلاین به همراه زیر نویس چسبیده در کانال یوتوب گیمفا

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید