تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Fallout: New Vegas مشخص شد

۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

امروز در خبر جالبی مطلع شدیم که تازه‌ترین بسته الحاقی بازی Fallout: New Vegas در آینده‌ای نزدیک به دست بازی‌بازان خواهد رسید. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، تریلری از این بسته در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های زیادی از سری Fallout بر روی پلتفرم‌های مختلف منتشر شده است و از نقش آن‌ها در سرگرم شدن بازی‌بازان نباید به سادگی عبور کرد. در این سری به سبک نقش‌آفرینی، شما باید هدایت شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و با در اختیار داشتن سلاح‌های مختلف، انبوهی از دشمنان را از بین ببرید تا در نهایت به هدف خود دست پیدا کنید. یکی از این نسخه‌ها که اتفاقا محبوبیت فراوانی هم نزد بازی‌بازان دارد، Fallout: New Vegas است که در گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شده بود. قابل ذکر است که دو استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) و بتسدا (Bethesda) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند. این بازی هم‌اکنون ده ساله شده است که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

جالب است بدانید که پشتیبانی از بازی Fallout: New Vegas هنوز هم متوقف نشده است. در همین زمینه، بسته الحاقی جدید این عنوان با نام The Frontier قرار است در تاریخ ۲۵ دی ۱۳۹۹ (۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) به دست هواداران برسد. این بسته تغییراتی در گیم‌پلی بازی اعمال خواهد کرد. ۳ ماموریت اصلی و بیش از ۵۰ ماموریت فرعی به بازی اضافه می‌شود تا بازی‌بازان مجددا بتوانند با آن‌ سرگرم شوند. ضمنا گرافیک بازی نیز بهبود می‌یابد که نباید این قضیه را نادیده گرفت. علاوه بر این موارد، باس‌های دیگری نیز در Fallout: New Vegas حضور خواهند داشت و سیستم مبارزات این عنوان تا حد زیادی تغییر خواهد کرد. حال باید منتظر بود و دید که واکنش طرفداران پیرامون این بسته الحاقی چه خواهد بود.

ظاهرا این بسته حجم زیادی دارد و بازی‌بازان شاید برای دریافت آن با سختی‌هایی مواجه شوند. تا تاریخ گفته شده قرار است اطلاعات بیشتری از The Frontier در دسترس قرار گیرد که آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئویی در این خصوص را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید