بازی رایگان امروز فروشگاه اپیک گیمز عنوان Darkest Dungeon است

۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴

سال نو میلادی مبارک! فروشگاه اپیک گیمز امروز را با رایگان کردن بازی Darkest Dungeon جشن می‌گیرد؛ عنوانی که اگرچه درونمایه‌ی آن ارتباطی با سال نو ندارد، اما حال و هوای آن با سال سختی که پشت سر گذاشتیم تناسب دارد. پس بگذارید به این بازی یک فرصت بدهیم. همراه گیمفا باشید.

بازی Darkest Dungeon یک عنوان نقش‌آفرینی در سبک Dungeon Crawler است. داستان بازی از زمانی آغاز می‌شود که شما عمارتی را از اجداد باستانی خود به ارث می‌برید؛ البته این عمارت شباهتی به قصرهای زیبای بازی Skyrim ندارد بلکه مکانی خوفناک است که از از هیولاها و دیگر موجودات اهرینی پر شده است. این ملک به جای اینکه به هدیه‌ای برای شما بدل شود، به ماموریتی تبدیل می‌شود تا با این موجودات مبارزه کنید و از دنیا در برابر وحشت آن‌ها محفاظت کنید.

شما به مدت ۲۴ ساعت فرصت دارید تا بازی Darkest Dungeon را از فروشگاه اپیک گیمز دانلود کنید. این بازی برای همیشه در کتابخانه‌ی حساب کاربری شما باقی می‌ماند. اگر پس از تجربه کردن اصلِ بازی از این عنوان خسته شدید، جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که فرآیند توسعه‌ی این بازی با ساخت مادهای مختلف همچنان ادامه دارد و در صورت تمایل، می‌توانید به تجربه‌ی این مادها به جای خود بازی بپردازید. در این میان نباید بسته الحاقی Crimson Court را از یاد برد که در سال ۲۰۰۷ عرضه شد و یک محیط، یک فرقه‌، یک نفرین و ۵ باس فایت جدید به همراه دشمنانی تازه را به این عنوان اضافه کرد.

 شما می‌توانید نقد و بررسی بازی Darkest Dungeon را از این اینجا مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید