تریلری از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Praey for the Gods منتشر شد

۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۱
Praey for the Gods

استودیو نو متر (No Matter) به تازگی تریلری از گیم‌پلی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Praey for the Gods را منتشر کرده است. در این تریلر، مبارزه با یک باس نمایش داده می‌شود.

بازی Praey for the Gods عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی است که وقایع آن در یک جهان برفی و یخ‌زده جریان دارد. شما به عنوان یک قهرمان باید به اسرار پشت پرده‌ی زمستان بی‌انتهای این سرزمین پی ببرید. بازی‌بازان در این بازی می‌توانند از هر چیزی بالا بروند. این موارد شامل کوه‌ها، خرابه‌ها و حتی جانوران غول‌پیکر این سرزمین می‌شود. شما می‌توانید به قله‌های مختلف صعود کرده و با استفاده Glide کردن به مکان‌هایی که قابل دسترسی نیستند، برسید. قابلیت شنا کردن نیز در این بازی وجود دارد و برای کشف مکان‌های مخفی دارای گنج، به شنا کردن نیاز خواهید داشت.

امکان اکتشاف در جزیره‌ی یخ زده‌ی این بازی وجود دارد و علاوه بر این، با جمع‌آوری آیتم‌های مورد نیاز می‌توانید به ساخت و ساز (Crafting) بپردازید. زنده ماندن شما در بازی به انتخاب‌هایتان بستگی دارد. شما می‌توانید آتش ایجاد کرده و برای غذا به شکار بروید. در این راه شما نیاز به ساخت سلاح‌های مختلف خواهید داشت. این اثر یک بازی غیرخطی است که در آن شما انتخاب می‌کنید با چه کسی و چگونه به مبارزه بپردازید. به طور کلی، این بازی از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به عنوان Shadow of Colossus دارد.

کمپین کیک‌استارتر بازی Praey for the Gods در سال ۲۰۱۶ آغاز گردید و در اوایل سال ۲۰۱۹ نیز نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این بازی بر روی استیم منتشر شد. اخیراً وب‌سایت IGN ویدئویی از گیم‌پلی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی را منتشر کرده است. همان‌طور که اشاره کردیم، تریلر منتشر شده مبارزه با یک باس را نمایش می‌دهد. به گفته‌ی سازندگان، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی بر روی نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود و همچنین از حداکثر تنظیمات گرافیکی، بافت‌هایی با وضوح بالا و بارگذاری سریع بهره می‌برد. علاوه بر این، از ویژگی‌های کنترل دوال‌سنس نیز پشتیبانی می‌کند.

Praey for the Gods در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. مدتی پیش نیز تریلری از این بازی منتشر شد. در ادامه می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی را مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید