بازی‌های رایگان سرویس PS Plus برای دسامبر ۲۰۲۰ همچنان موجود هستند

۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Bugsnax و چند عنوان دیگر کنسول پلی‌استیشن ۴، همچنان به صورت رایگان در سرویس PS Plus موجود هستند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اخیراً اعلام شده است که بازی‌های رایگان سرویس PS Plus همچنان برای دسامبر ۲۰۲۰ در دسترس قرار دارند. در این سرویس، بازی‌های Just Cause 4، Rocket Arena و Worms Rumble بر روی پلی‌استیشن ۴ به صورت رایگان قابل بازی هستند.

Just Cause 4 آخرین عنوان اکشن ماجراجویی جهان باز استودیوی اوالانچ (Avalanche) به شمار می‌رود. همانند نسخه‌های قبلی این مجموعه، در این اثر نیز بازی‌بازان کنترل شخصیت ریکو رودریگز (Rico Rodriguez) را در دست خواهند داشت. وقایع این نسخه در کشوری در آمریکای جنوبی جریان دارد. شما می‌توانید تقریباً هر چیزی را از بین ببرید و از طریق گجت‌های خود، موقعیت‌های هیجان‌انگیزی را ایجاد کنید. طوفان‌ها نیز پویایی خاصی به گیم‌پلی بازی می‌بخشند.

بازی Rocket Arena یک عنوان شوتر رقابتی ۳ در برابر ۳ محسوب می‌شود که دارای چندین قهرمان مختلف، تاکید بر فرار کردن و شلیک دقیق است. این بازی در اوایل سال جاری میلادی با استقبال کمی مواجه شد و قیمت آن نیز به سرعت کاهش یافت. اگر PS Plus ندارید، می‌توانید از تجربه‌ی این بازی صرف نظر کنید.

Worms Rumble آخرین عنوان رایگان ماه دسامبر PS Plus است. جدیدترین نسخه از سری بازی‌های استراتژی Worms، برای اولین بار از حالت مبارزه‌ای همزمان بهره می‌برد. حداکثر تا ۳۲ بازی‌باز می‌توانند به صورت آنلاین، به تجربه‌ی بازی بپردازند. همچنین این بازی از قابلیت تجربه‌ی میان پلتفرمی (Cross-Play) نیز پشتیبانی می‌کند.

این سه عنوان و نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Bugsnax تا تاریخ ۱۵ دی (۴ ژانویه) به صورت رایگان بر روی سرویس PS Plus در دسترس خواهند بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید