فروش بازی NieR: Automata از مرز ۵ میلیون نسخه گذشت

4 دی 1399 - 19:00

امروز، در طی استریمی که به مناسبت کریسمس برای مجموعه‌ی NieR پخش شد، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) اطلاعات جدیدی را در مورد فروش بازی محبوب NieR: Automata به اشتراک گذاشت.

اثر اکشن پلاتینوم گیمز (PlatinumGames) که در زمان عرضه توسط منتقدین و بازی‌بازان مورد تحسین قرار گرفت، هم‌اکنون از مرز فروش ۵ میلیون نسخه عبور کرده است. این رقم مجموع تعداد دانلود‌های نسخه‌ی دیجیتالی و همچنین نسخه‌های فیزیکی ارسال شده به فروشگاه‌ها و خرده فروشی‌ها را شامل می‌شود. علاوه بر این خبر خوب، اسکوئر انیکس از مانگای NieR: Automata نیز رونمایی کرد.

خانم مگومی سورامیچی (Megumi Soramichi) که بر روی مانگاهای مختلفی مانند Chivalry of a Failed Knight و Zombieland Saga کار کرده است، وظیفه‌ی طراحی مانگای NieR: Automata را برعهده خواهد داشت. شما می‌توانید نمونه‌ی طراحی این مانگا را در ادامه مشاهده کنید.

فروش بازی NieR: Automata

حالا که صحبت از مجموعه‌ی NieR شد، باید یادآوری کنیم که بازی NieR Replicant ver. 1.22474487139 در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۲‌ آوریل ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. جهت آشنایی بیش‌تر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم جدیدترین تریلر گیم‌پلی آن را از این‌ نشانی تماشا کنید.

از طرف دیگر، بازی موبایل NieR: Re[in]carnation نیز در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ (۱۸ فوریه ۲۰۲۱) در ژاپن برای دستگاه‌های هوشمند اندروید و IOS منتشر خواهد شد. اگرچه‌ عرضه‌ی این عنوان در غرب تایید شده، اما اسکوئر انیکس هنوز تاریخ آن را اعلام نکرده است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید