فروش بازی NieR: Automata از مرز ۵ میلیون نسخه گذشت

۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

امروز، در طی استریمی که به مناسبت کریسمس برای مجموعه‌ی NieR پخش شد، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) اطلاعات جدیدی را در مورد فروش بازی محبوب NieR: Automata به اشتراک گذاشت.

اثر اکشن پلاتینوم گیمز (PlatinumGames) که در زمان عرضه توسط منتقدین و بازی‌بازان مورد تحسین قرار گرفت، هم‌اکنون از مرز فروش ۵ میلیون نسخه عبور کرده است. این رقم مجموع تعداد دانلود‌های نسخه‌ی دیجیتالی و همچنین نسخه‌های فیزیکی ارسال شده به فروشگاه‌ها و خرده فروشی‌ها را شامل می‌شود. علاوه بر این خبر خوب، اسکوئر انیکس از مانگای NieR: Automata نیز رونمایی کرد.

خانم مگومی سورامیچی (Megumi Soramichi) که بر روی مانگاهای مختلفی مانند Chivalry of a Failed Knight و Zombieland Saga کار کرده است، وظیفه‌ی طراحی مانگای NieR: Automata را برعهده خواهد داشت. شما می‌توانید نمونه‌ی طراحی این مانگا را در ادامه مشاهده کنید.

حالا که صحبت از مجموعه‌ی NieR شد، باید یادآوری کنیم که بازی NieR Replicant ver. 1.22474487139 در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۲‌ آوریل ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. جهت آشنایی بیش‌تر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم جدیدترین تریلر گیم‌پلی آن را از این‌ نشانی تماشا کنید.

از طرف دیگر، بازی موبایل NieR: Re[in]carnation نیز در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ (۱۸ فوریه ۲۰۲۱) در ژاپن برای دستگاه‌های هوشمند اندروید و IOS منتشر خواهد شد. اگرچه‌ عرضه‌ی این عنوان در غرب تایید شده، اما اسکوئر انیکس هنوز تاریخ آن را اعلام نکرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید