گزارش: اطلاعاتی از نقشه‌ی بعدی Call of Duty: Warzone لو رفت

۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

اخیرا یکی از منابع داخلی شرکت اکتیویژن (Activision)، در گزارشی اعلام کرده است که نقشه‌ی بعدی بازی بتل‌رویال و آنلاین Call of Duty: Warzone، محیطی کوهستانی و برفی خواهد بود که در رشته‌‌کوه‌ اورال کشور روسیه واقع شده است. این نقشه‌ی جدید موقعیتی ایده‌آل برای پیاده‌سازی استراتژی‌های مختلف بازی‌بازان به شمار می‌آید.‌

هنوز یک هفته از انتشار نقشه‌ی جدید Rebirth Island برای بازی Call of Duty: Warzone نگذشته است و به نظر می‌رسد اطلاعاتی در مورد نقشه‌ی بعدی این بازی لو رفته باشد. این اطلاعات توسط یک منبع داخلی به نام ModernWarzone انتشار یافته که ادعا دارد نقشه‌ی بعدی در کشور روسیه واقع خواهد شد. این منبع داخلی در حساب کاربری رسمی خود بر روی توییتر، تصویری از یک نقشه‌ی خام را منتشر کرده که در آن نام چندین مکان نوشته شده است. همچنین بر روی این نقشه، تصاویری وجود دارند که به نمایش مناطق مختلف آن می‌پردازند. این مناطق شامل پیست‌های اسکی، ساختمان بزرگ آسایشگاه و یک باغ‌ وحش یخ‌زده هستند. کاربر ModernWarzone اظهار داشت که این اطلاعات از شش ماه قبل به دست آمده است و تا مدتی دیگر به صورت رسمی برای هواداران منتشر خواهند شد.

رشته‌‌کوه‌های اورال در واقعیت، به صورت زنجیره‌ای کوهستانی از شمال غربی به سمت جنوب غربی کشور روسیه کشیده شده‌اند. اگر به یاد داشته باشید، در مجموعه‌ی Call of Duty این کوه‌ها مقر پایگاه‌های هسته‌ای مخفی کشور شوروی به شمار می‌آمدند. در بخش داستانی دو بازی Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Black Ops شاهد آن بودیم که برخی ماموریت‌های جاسوسی بر علیه برنامه‌های هسته‌ای حکومت شوروی در کوه Yamantau رخ می‌دادند. البته هنوز هیچ اثری از این پایگاه در نقشه‌ی جدید که توسط ModernWarzone لو رفته است، وجود ندارد.

لازم به ذکر است که این اطلاعات در حد شایعه هستند و باید تا اعلام رسمی شرکت اکتیویژن منتظر بمانیم. عنوان آنلاین و بتل‌رویال Call of Duty: Warzone هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را در این نشانی مشاهده نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید