نسخه‌ی نینتندو سوییچ Prince of Persia: The Sands of Time Remake در فروشگاه یوبی‌سافت فاش شد

4 دی 1399 - 11:30

به تازگی در فروشگاه یوبی‌سافت، نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake فاش شده است. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

بدون شک بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake یکی از محبوب‌ترین عناوین سری Prince of Persia محسوب می‌شود. نسخه‌ی بازسازی این اثر در تابستان سال جاری معرفی شد و قرار است در ماه مارس 2021 میلادی منتشر شود. اخیراً اطلاعاتی در فروشگاه شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) فاش شده است که نشان می‌دهد این بازسازی احتمالاً برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد. این جزئیات توسط کاربری به نام NayamAmarshe از وب‌سایت Reddit فاش شده است و این اطلاعات را در بخش GamingLeaksAndRumors با کاربران دیگر به اشتراک گذاشت. یوبی‌سافت تاکنون در خصوص این موضوع واکنشی نشان نداده است.

تصویر فاش شده از نسخه‌ی نینتندو سوییچ Prince of Persia: The Sands of Time Remake

در تصویر فاش شده، نینتندو سوییچ به عنوان چهارمین و آخرین پلتفرم بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake نمایش داده شده است. شایان ذکر است که با انتخاب نسخه‌ی نینتندو سوییچ که برچسب 40 دلاری بر قیمت آن دیده می‌شود، گزینه‌ی “موجود نیست” به چشم می‌خورد. البته این موضوع لزوماً بدان معنا نیست که بازی مذکور بر روی نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد.

با توجه به این که اغلب این نوع اطلاعات فاش شده در پایان درست از آب درآمده‌اند، طرفداران می‌توانند امید زیادی به عرضه‌ی بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake بر روی نینتندو سوییچ داشته باشند. حتی برخی از خرده‌فروشی‌ها نیز نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی را در فروشگاه‌های خود لیست کرده‌اند.

البته هنوز نباید اطلاعات فاش شده را به معنای تایید قطعی نسخه‌ی نینتندو سوییچ قلمداد کرد، زیرا تا زمان انتشار بازی هر چیزی ممکن است تغییر کند. احتمال دارد یک اشتباه و یا خطای فنی در صفحه‌ی فروشگاه یوبی‌سافت رخ داده باشد. با این وجود، ممکن است بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake پس از عرضه بر روی کنسول‌های خانگی نسل هشتم و رایانه‌های شخصی، با تاخیر برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر شود.

بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake در تاریخ 28 اسفند 1399 (18 مارس 2021 میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

Moein MM2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید