بازی Spirit of the North برای ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد

۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
نسخه نسل نهمی Spirit of the North

ناشر بازی Spirit of the North، شرکت مرج گیمز (Merge Games) و استودیوی توسعه دهنده‌ی این عنوان، اینفیوز استودیو (Infuse Studio)، نسخه‌ای ویژه‌ به‌ نام Spirit of the North: Enhanced Edition را در اوایل سال 2021 به ‌صورت دیجیتالی برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس منتشر خواهند کرد.

عنوان Spirit of the North: Enhanced Edition برای اولین بار در تاریخ ۶ آذر ماه ۱۳۹۹ (۲۶ نوامبر ۲۰۲۰)، به‌ صورت دیجیتالی و نسخه‌ی فیزیکی آن که در تاریخ ۱۱ آذر 1399 (۱ دسامبر 2020)، برای کنسول پلی‌استیشن 5 منتشر گردید. بازی اصلی برای اولین بار در نوامبر سال 2019، بر روی کنسول پلی‌اسیتشن 4، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق استیم (Steam)، منتشر گردیده بود.

روح خواب آلوده‌ی شمال را بیدار و سفری آرام از همیاری و اکتشاف را آغاز کنید.

عنوان Spirit of the North: Enhanced Edition، یک بازی ماجراجویی سوم شخص بوده که با مناظر خیره‌ کننده‌ی الهام گرفته شده ‌از طبیعیت ایسلند، طراحی گردیده است. داستان آن از افسانه‌های فولکلور شمال اروپا الهام گرفته شده است. این بازی از وضوح تصویر 4K و نرخ 60 فریم بر ثانیه پشتیبانی می‌کند. در کنار طراحی‌های بسیار زیبای این عنوان، شاهد موسیقی روح‌نوازی نیز بودیم.

روح خواب آلوده‌ی شمال را بیدار و سفری آرام از همیاری و اکتشاف را آغاز کنید. نقد و بررسی این بازی توسط وب‌سایت گیمفا را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید