ویدئوی آغازین Phantasy Star Online 2 New Genesis منتشر شد

۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

پس از ۱۰ سال انتظار، بازی رایگان Phantasy Star Online 2 بالاخره چند ماه پیش به صورت رسمی در مناطق غربی منتشر شد. حال اگرچه بازی‌بازان غربی می‌توانند محتویات بسیار زیاد این عنوان محبوب را تجربه کنند، اما با توجه به عرضه‌ی بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بزرگ New Genesis در سال ۲۰۲۱، شاید بهتر باشد کمی صبر کنید. جهت آشنایی بیشتر با این بسته، سگا (SEGA) اخیراً ویدئوی آغازین Phantasy Star Online 2 New Genesis را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

همان‌طور که گفته شد، با این ‌که Phantasy Star Online 2 به تازگی در دسترس بازی‌بازان غربی قرار گرفته، اما این عنوان در واقع یک بازی قدیمی است که ابتدا در سال ۲۰۱۲ در ژاپن منتشر شد. به همین خاطر، کیفیت بصری بازی در سال ۲۰۲۰ بسیار پایین به نظر می‌رسد. اما خبر خوب این است که بسته‌ی گسترش دهنده‌ی New Genesis علاوه بر اضافه کردن محتویات جدید، از یک موتور گرافیکی پیشرفته‌تر بهره می‌برد که حتی نسخه‌ی اصلی Phantasy Star Online 2 را نیز بهبود خواهد داد.

Phantasy Star Online 2 New Genesis

تصویری از گیم‌پلی Phantasy Star Online 2 New Genesis

از زمان معرفی رسمی Phantasy Star Online 2 New Genesis، طرفداران عنوان نقش آفرینی MMO سگا بی‌‌صبرانه منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از این بازی جذاب بوده‌اند. حال با این‌که انتشار این بسته‌ی بزرگ برای تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده، اما شرکت سگا اخیراً ویدئوی آغازین آن را منتشر کرده است که با نشان دادن شخصیت‌ها‌ی جدید، محیط و هیولا‌های بزرگ، بازی‌بازان را برای یک ماجراجویی هیجان‌انگیز آماده می‌کند.

از همان ابتدای این ویدئو واضح است که گرافیک و جلوه‌های بصری کاملاً بهبود پیدا کرده و برای سخت افزار‌های مدرن به‌روزرسانی شده‌اند. طبق توضیحات ارائه شده توسط سگا، این ویدئو توسط موتور جدید بازی سازی این شرکت ساخته شده است و گرافیک زیبای بازی را به تصویر می‌کشد. علاوه بر این، بسته‌ی جدید Phantasy Star Online 2 با اضافه کردن مکانیک‌های جدید به گیم‌پلی بازی، تجربه‌ی تازه‌ای را به بازی‌بازان ارائه خواهد داد.

نسخه‌ی غربی بازی Phantasy Star Online 2 New Genesis در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید