گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعاتی در مورد محتویات آینده‌ی Animal Crossing: New Horizons منتشر شد

۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

بازی Animal Crossing: New Horizons ثابت کرده است که می‌تواند یکی از بزرگترین، موفق‌ترین و پرفروش‌ترین عناوین سال ۲۰۲۰ میلادی باشد. این بازی نه تنها موفقیت تجاری بسیار بزرگی برای کنسول نینتندو سوییچ به همراه داشت و همواره در فهرست عناوین برتر جدول فروش قرار می‌گرفت، بلکه توانسته است از نظر برخی منتقدین و کارشناسان یک پدیده‌ی فرهنگی-هنری در صنعت بازی‌های ویدئویی به شمار آید.

شرکت نینتندو نیز به پاس این استقبال بی‌نظیر بازی‌بازان، همواره سعی داشته است به‌روزرسان‌های رایگان و محتویات جدید به مانند مکانیسم‌ها و رویدادهای منحصر به فرد را به صورت منظم برای بازی Animal Crossing: New Horizons منتشر نماید. حال به تازگی شرکت نینتندو در یک بیانیه، برنامه‌های آینده‌ی خود جهت ارائه‌ی محتویات جدید برای این اثر را با مخاطبین به اشتراک گذاشته است.

به تازگی آقای داوگ باوسر (Doug Bowser) رئیس بخش آمریکای شرکت نینتندو (Nintendo of America)، در مصاحبه‌ای اظهار داشت که این شرکت بدون شک در سال ۲۰۲۱ به ارائه‌ی محتویات جدید و به‌روزرسان‌های گوناگون برای بازی Animal Crossing: New Horizons خواهد پرداخت. در سال ۲۰۲۰ شاهد آن بودیم که در ایام تعطیل و رویدادهای خاص تقویمی، شرکت نینتندو برای طرفداران بازی Animal Crossing: New Horizons جشنواره‌ها و مراسم‌های مختلفی را در نظر می‌گرفت. حال باید دید که شرکت نینتندو چه روندی را جهت ارائه‌ی محتویات برای این بازی در سال ۲۰۲۱ در پیش خواهد گرفت.

آخرین به‌روزرسان بازی Animal Crossing: New Horizons، با محتویات ویژه‌ی خود بازی‌بازان را برای تعطیلات پایان سال و مناسبت‌هایی مثل عید شکرگزاری و کریمس آماده می‌کند. علاوه بر این، به‌روزرسان بزرگ Toy Day که آخرین محتوای پس از عرضه‌ی این بازی در سال ۲۰۲۰ به شمار می‌آید، قرار است به زودی و در پایان همین هفته عرضه شود. عنوان Animal Crossing: New Horizons هم‌اکنون بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید جدیدترین تریلر از این اثر را در این نشانی مشاهده نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید