به‌روزرسانی 3 بازی Defender Legend عرضه شد

۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی Defender Legend همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز به‌روزرسانی 3 این عنوان را در اختیار هواداران قرار دهد که ویژگی‌های زیادی را به آن اعمال می‌کند. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در این زمینه، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

شاید بهترین ویژگی به‌روزرسانی جدید بازی Defender Legend را بتوان اضافه شدن دو شخصیت دانست. این کاراکترها که Banehallow و Redwings نام دارند، هر یک از ظاهر و مهارت‌های خاص خود برخوردار هستند و به همین دلیل، انتخابشان کاملا به سلیقه‌ی بازی‌بازان بستگی خواهد داشت. Banehallow ضربه‌های مهلک و کشنده‌ای به دشمنان وارد می‌آورد، اما سرعت زیادی ندارد. حال Redwings دقیقا خصوصیاتی برعکس وی دارد و با سرعت بالا اما ضربات آرام خود می‌تواند در مواقع حساس گره‌گشا باشد.

به مناسب جشن کریسمس، رویداد تازه‌ای برای مدتی محدود به بازی Defender Legend اضافه شده است. بازی‌بازان از امروز قادر هستند تا به این بخش وارد شده و مراحل جالبی را طی کنند. در نهایت اگر بتوانید تمام این ماموریت‌ها را به پایان برسانید، پاداش‌های فوق‌العاده‌ای در جهت ارتقای مهارت‌ها و یا شخصی‌سازی کاراکترها کسب خواهید کرد. انتشار این رویدادها پس از این مورد به پایان نخواهد رسید و تیم سازنده قول داده است که رقابت‌ها و چالش‌های جذاب دیگری را جایگزین کند.

Defender Legend عنوانی در سبک نقش‌آفرینی است که شما را در دنیایی جادویی و پر از اتفاقات عجیب و غریب قرار می‌دهد. حال شما باید قهرمانان مختلف را دور هم جمع کرده و در برابر شیاطین و پلیدی‌ها مبارزه داشته باشید. جهان این بازی و شخصیت‌های آن بسیار بامزه هستند و طرفداران سبک گفته شده می‌توانند لحظات لذت‌بخشی را در آن تجربه نمایند. حال بدون شک آن‌ها با وجود به‌روزرسانی 3 بیش از پیش سرگرم خواهند شد.

بازی Defender Legend هم‌اکنون بر روی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. بنابراین بازی‌بازان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی (Google Play) و یا اپ استور، آن را دریافت و تجربه کنند. دانلود این عنوان رایگان است، اما تبلیغات و پرداخت درون برنامه‌ای در آن دیده می‌شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید