تاریخ انتشار بازی Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest برای نینتندو سوییچ مشخص شد

۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

استودیوی واک‌ابوت گیمز (Walkaboit Games) که در گذشته از انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را تعیین کرد تا بازی‌بازان زیادی را به وجد آورد. همچنین ویدئویی در این زمینه منتشر شده است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

دو شرکت دیفرنت تیلز (Different Tales) و واک‌ابوت گیمز که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest را به عهده دارند، امروز اعلام کردند که این عنوان در تاریخ 18 دی 1399 (7 ژانویه 2021 میلادی) بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. این عنوان ابتدا دو ماه قبل به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی رسیده بود و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد. معرفی بازی نیز به مراسم Future Game Show مربوط می‌شود که برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر به همراه ویدئوی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

اگر از دوستداران سری Werewolf باشید، حتما از انتشار نسخه‌های گوناگون آن بر روی پلتفرم‌ها خبر دارید. تمام نسخه‌های این سری به صورت داستان محور هستند و روایت‌های متنوع و جذابی در هر یک نهفته است. حال تیم سازنده برای جدیدترین نسخه سعی داشته است تا تفاوت‌هایی را اعمال کند و باید دید که تا چه حد در این خصوص به موفقیت خواهد رسید. به نقل از آن‌ها، خشم و نفرت در این نسخه تعیین‌کننده خواهد بود و تمام کاراکترها تشنه‌ی انتقام‌گیری هستند.

شما در بازی Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest باید هدایت شخصیتی به نام مایا (Maia) که اهل کشور لهستان است را به دست بگیرید. او سعی دارد شیوه‌ی زندگی اجداد خود را ادامه دهد تا به فرد موفقی تبدیل شود. البته پس از کمی جست‌و‌جو، به زندگی رازآلود و پر از جرم و جنایت خانواده‌اش پی می‌برد و در ادامه هم تلاش می‌کند که از این موضوع بیشتر سر در بیاورد. بازی بیشتر در اروپا جریان دارد و به خوبی قادر هستید تا سنت‌ها و آداب و رسوم مردم لهستان را مشاهده کنید. علاوه بر لهستان، بخش‌های عمده‌ای از داستان این اثر در کشور بلاروس روایت می‌شود.

بازی Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest سبک نقش‌آفرینی را هم در خود دارد و امکان تغییر ظاهر و خصوصیات شخصیت اول برای شما فراهم است. طراحی‌های هنری جذاب این عنوان نیز یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که نباید نادیده گرفته شود. فراموش نکنید که روند داستان این بازی به وسیله‌ی شما تعیین می‌شود و همواره باید انتخاب‌های هوشمندانه‌ای داشته باشید. به همین منظور، تیم سازنده چند پایان مختلف را برای آن در نظر گرفته است. این قضیه باعث می‌شود که وقتی هواداران این عنوان را به اتمام برسانند، برای تجربه‌ی مجدد آن مشتاق باشند. همچنین قادر هستید تا روی میزان خشم و سلامتی شخصیت‌های اطرافتان تاثیر داشته باشید.

به نقل از تیم سازنده، وقت زیادی صرف ارائه‌ی یک داستان هیجان‌انگیز شده است تا بازی‌بازان رفته رفته جذب آن شوند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این بازی‌ها هستید، Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest را به هیچ وجه از دست ندهید. در پایان می‌توانید ویدئویی از این اثر را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید