ویدئویی جذاب از شبیه‌سازی اجرای بازی Cyberpunk 2077 بر روی کنسول پلی‌استیشن ۱ منتشر شد

3 دی 1399 - 11:30

به تازگی یکی از توسعه‌دهندگان خوش‌ذوق صنعت بازی‌های ویدئویی اقدام به تولید و به اشتراک گذاری ویدئویی با مضمون ‘چه اتفاقی می‌افتاد اگر Cyberpunk 2077 برای کنسول پلی‌استیشن ۱ منتشر می‌شد’ کرده‌اند که نتیجه‌ی کار بسیار دیدنی و جذاب از آب درآمده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا نگاهی به این ویدئو داشته باشیم.

چند روز قبل بود که سرانجام بازی شدیداً مورد انتظار Cyberpunk 2077 برای پلتفرم‌های مقصد خود منتشر شد و علی‌رغم بازخوردهای بسیار مثبت اولیه‌ی منتقدین بازی بر روی رایانه‌های شخصی، بسیاری از منتقدین و بازی‌بازان نسخه‌های کنسولی به دلیل مشکلات فنی فراوان و باگ‌های جدیدترین اثر استودیو‌ی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، ابراز ناراحتی کردند.

حال به تازگی آقای اندرز لاندبیورک (Anders Lundbjork) یکی از توسعه‌دهندگان خوش ذوق استودیوی دریمون استودیوز (Dreamon Studios) که در زمینه‌ی توسعه‌ی بازی برای گوشی‌های هوشمند فعالیت می‌کنند، ویدئویی را در رابطه با عنوان Cyberpunk 2077 تولید و در کانال یوتیوب (YouTube) خود به اشتراک گذاشته‌اند که توجه بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کرده است.

یکی از موارد بسیار جالب این ویدئو در کنار ساختار خاطره‌انگیز آن، مشکلات فنی و باگ‌هایی است که از نسخه‌ی اصلی Cyberpunk 2077 اما این ‌بار در ظاهری متفاوت‌تر به ارث رسیده. شما در ادامه می‌توانید این ویدئوی جذاب را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت 480p | دانلود با کیفیت 720p | دانلود با کیفیت 1080p

بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون برای خرید و تجربه کردن از طریق پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استیدیا و کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت سونی (درحال حاضر فقط به صورت فیزیکی) و مایکروسافت قابل خرید و تجربه کردن است. همچنین بنا بر اعلام قبلی شرکت سی‌دی پراجکت رد، انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۱ شاهد انتشار به‌روزرسانی مخصوص کنسول‌های نسل نهمی برای بازی Cyberpunk 2077 باشیم. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077 که به قلم آقای مهدی رضایی نوشته شده است را مطالعه فرمایید. همچنین لطفاً نظر خود را در رابطه با این ویدئو با ما و دیگر اعضای گیمفا به اشتراک بگذارید.

Moein MM2...psbox
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید