باورز برنامه های نینتندو در سال 2021 را اعلام کرد

۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
نینتدو سوییچ

به نقل از وب‌سایت گیم‌اسپات (Gamespot)، مدیر شعبه‌ی آمریکای نینتندو سوییچ، داگ باورز (Doug Bowser)، اعتقاد دارد که کنسول نینتندو سوییچ وارد دوران میانی چرخه‌ی حیات خود شده است.

باورز که چهار سال از انتصاب وی به‌عنوان مدیر شعبه‌ی آمریکای نینتندو می‌گذرد، مصاحبه‌ای مفصل با Polygen انجام داده است. او در مورد چشم‌انداز این شرکت در سال 2021، نحوه‌ی عملکرد خوب کنسول نینتندو سوییچ در دوران پاندمی بیماری کرونا و آنچه که میانه‌ی عمر کنسول نینتندو سوییچ نامید، صحبت کرد. او اعلام کرد که این شرکت به هر دو مدل کنسول‌های دستی و خانگی علاقه‌مند است. باورز در ادامه افزود:

یکی از مهم‌ترین مسائلی که در مورد ساخت عناوین برای کنسول نینتندو سوییچ وجود دارد، روشی است که ما و سایر همکاران در بقیه‌ی شرکت‌ها انجام می‌دهیم. راه‌هایی که برای خلق آثار منحصر به فرد این کنسول وجود دارد یکی از کلیدی‌ترین دلایل متفاوت بودن حس شما در هنگام تجربه‌ی این عناوین است. ما به این روش در پنجمین سال انتشار کنسول نینتندو سوییچ ادامه خواهیم داد. همان‌طور که آقای شانتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، مدیر عامل شرکت نینتندو، در جلسه‌ی توجیهی سیاست‌های مدیریت خود ذکر کردند، ما معتقدیم که به‌ تازگی وارد دوران میانی این کنسول شده‌ایم.

داگ باورز و فروش سوییچ

این شرکت، در یک ماه گذشته آمار فروش 1 میلیون و 350 هزار دستگاه از کنسول نینتندو سوییچ را در ایالات متحده به ثبت رسانده است. این آمار در حالی به وقوع پیوسته که طی سال جاری در آمریکا نزدیک به 7 میلیون دستگاه از کنسول نینتندو سوییچ به فروش رسیده است.

باورز به نقل قولی از شانتارو فوروکاو، مدیر عامل شرکت نینتندو، اشاره می‌کند. فوروکاو این نکته‌ را بیان می‌دارد که کنسول نینتندو سوییچ وارد سال‌های میانی عمرش می‌شود. باوزر و فوروکاوا، قبلا اعلام کرده‌اند که عناوین بیشتری برای سال 2021 و سال‌های آینده در دست ساخت قرار دارند. وارد شدن این کنسول به سال‌های میانی عمرش نکته‌ی عجیبی نیست. تا سال 2020، عناوین انحصاری بسیاری برای نینتندو سوییچ در دست توسعه قرار دارند. از جمله‌ی مورد انتظارترین بازی‌ها می‌توان به نسخه‌‌ی جدید سری‌های Metroid Prime و Bayonetta اشاره داشت.

میزان فروش دو برابری کنسول نینتندو سوییچ در طی دو ماه اخیر، با وجود انتشار کنسول‌های نسل نهمی شرکت‌های سونی و مایکروسافت، موفقیت بسیار بزرگی برای شرکت نینتندو به حساب می‌آید. این شرکت، در یک ماه گذشته آمار فروش 1 میلیون و 350 هزار دستگاه از کنسول نینتندو سوییچ را در ایالات متحده به ثبت رسانده است. این آمار در حالی به وقوع پیوسته که طی سال جاری در آمریکا نزدیک به 7 میلیون دستگاه از کنسول نینتندو سوییچ به فروش رسیده است.

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • A گفت:

  خب چرا نگفتی سوییچ پرو هم وجود دارد یا نه؟
  واقعا تصور به یه کنسول هیبریدی که 4K خیلی هیجان انگیزه مخصوصا اگر قیمتش هم خوب باشد.

  1
  0
 • nima- گفت:

  باتوجه به تشابه اسمیش با یه شخصیت که همه می شناسنش احتمالا نقشش مربوطه به ادم ربایی پرینسس و بعدش مبارزه با یه لوله کش ایتالیایی که تو ژاپن بدنیا اومده، انگلیسی صحبت می کنه ویس اکترشم امریکاییه ولی با لهجه ایتالیای حرفاشو می زنه و همچنین محبوب ترین شخصیت کل مدیوم گیمه که قارچم دوس داره Thinking

  از شوخی گذشته به نظر من نینتندو با این قلقی که تو سویچ بدست اورده سویچ پرو (احتمالا)خوب و خوش ساخت بسازتش و نقاط ضعف سویچو بر طرف کنه می تونه سهم خیلی زیادی از بازار کنسولارو بدست بگیره و همین الانشم با سویچ موفق بوده،در واقع سویچ بدلیل کاربرد هیبریدیش و انحصاریای نابش قسمتی از بازارو برا خودش کرده که اصلا توش رقیبی نداره،بهر حال امیدوارم هر کسی کنسول نینتندو خواست به خواستش برسه، تو ایران فعلا هیچ کنسولی و گیمی ارزش اقتصادی نداره(نمی صرفه با این قیمتا)مخصوصا سویچ که خودش که هیچ بازیاشم نمی شه گرفت : /

  0
  0