گیفت کارت
گیفت کارت

بازی God of War بیش از ۵۰۰ میلیون دلار درآمدزایی داشته است

۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
فروش بازی God of War

بر اساس اطلاعاتی که در صفحه‌ی لینکیدن (LinkedIn) مدیر بازاریابی بازی God of War، تی‌جی کنسنجی (TJ Consunji)، منتشر شده، وی اعلام می‌کند که این عنوان از سال ۲۰۱۹ مبلغی معادل نیم میلیارد دلار درآمد برای شرکت سونی کسب کرده است. این آمار به خوبی نشان می‌دهد که بازی God of War چه موفقیت بزرگی را برای سازندگان آن به همراه داشته است.

عنوان تحسین شده‌ی God of War در سال ۲۰۱۹، پس از انتشار، بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروخت و جالب اینجاست که فروش نسخه‌ی دیجیتالی آن ۴۰ درصد از فروش کلی را به خود اختصاص داده که بسیار آمار چشمگیری است. در پستی دیگر از صفحه‌ی لینکدین تی‌جی کنسنجی، او آماری از فروش عنوان Horizon Zero Dawn ارائه داده که این بازی تا امروز بیش از ۸ میلیون نسخه بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ فروش داشته و بیش از ۴۰۰ میلیون دلار درآمد برای سونی به همراه داشته است.

استودیوی ناتی‌ داگ (Naughty Dog)، با سری‌های محبوب The Last of Us و Uncharted بیش از یک میلیارد دلار درآمد برای سونی به ‌دست آورده است. عناوین بسیار موفق و انحصاری شرکت سونی در نسل هشتم توانستند اعتبار و سود بسیار خوبی برای آن‌ها رقم بزنند.

آمار فروش بازی God of War

عناوین بسیار موفق و انحصاری شرکت سونی در نسل هشتم توانستند اعتبار و سود بسیار خوبی برای آن‌ها رقم بزنند.

استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica)، توسعه دهنده‌ی عنوان God of War، تأیید کرده که در حال کار بر روی دنباله‌ی بازی اکشن ماجراجویی God of War 2018 است. آن‌ها در حال حاضر در تلاش هستند که این عنوان را در سال ۲۰۲۱ منتشر کنند. نقد ویدیویی بازی God of War توسط وب‌سایت گیمفا را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید