مارک میلار از فهرست آرتیست‌های جدید کامیک‌های سال 2021 رونمایی کرد

۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
مارک میلار

چندی پیش آقای مارک میلار (Mark Millar) از فهرست آرتیست‌های جدید کامیک‌های سال 2021 رونمایی کرد که شامل افراد معروفی می‌شود.

ما می‌دانیم که مارک میلار بر روی سریال تلویزیونی Jupiter’s Legacy و چندین پروژه‌ی دیگر کار می‌کند، اما به نظر می‌رسد که باید منتظر آثار دیگری نیز باشیم. میلار در سال 2017 پیرامون دارایی‌های خود که “Millarworld” نام دارد، قراردادی را با نتفلیکس (Netflix) امضا کرده بود و از آن زمان اخبار زیادی را در مورد اقتباس‌ها با طرفداران به اشتراک گذاشته است. مدتی پیش، میلار در توییتر اسامی آرتیست‌هایی که قرار است در سال‌های 2021 و 2022 با آن‌ها همکاری کند را منتشر کرد. این همکاری در حال حاضر مراحل خود را طی می‌کند و ما به زودی شاهد کامیک‌های جذابی خواهیم بود.

لیست منتشر شده از سوی میلار شامل افراد زیر می‌شود:

  • فرنک کوایتلی (Frank Quietly): آرتیست Jupiter’s Legacy
  • استورات ایمونن (Stuart Immonen): آرتیست The Amazing Spider-Man
  • کارل کرشل (Karl Kerschl): آرتیست Isola
  • ترویس چارست (Travis Charest): آرتیست Wildcats
  • اولیویر کویپیل (Olivier Coipiel): آرتیست House of M
  • متئو اسکالرا (Matteo Scalera): آرتیست Batman: White Knight Presents: Harley Quinn
  • جیجی کاوناگو (Gigi Cavenago): آرتیست Hit-Girl
  • تامی لی ادواردز (Tommy Lee Edwards): آرتیست Mother Panic
  • متئو بوفاگنی (Matteo Buffagni): آرتیست Empyre: X-Men

میلار همچنین به این نکته اشاره دارد که نخستین کامیک سریالی، یک ماه پس از اولین قسمت سریال Jupiter’s Legacy منتشر خواهد شد. نکته‌ی قابل توجه این است که ما هنوز هیچ تاریخ پخشی برای سریال Jupiter’s Legacy نداریم، بنابراین نمی‌توان تاریخ انتشار کامیک یاد شده را نیز مشخص کرد. از طرفی کامیک‌هایی که در دست تحریر و طراحی قرار دارند، از قبل با شبکه‌ی نتفلیکس وارد قرارداد شده‌اند تا در سال‌های آینده شاهد فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی اقتباس شده‌ی مختلفی از دنیای آن‌ها باشیم. میلار در سال 2018 به وبسایت کامیک‌بوک گفته بود:

حالا که شرکت Millarworld تحت مالکیت نتفلیکس قرار دارد، شاهد قراردادها و برنامه‌ریزی‌های متفاوتی هستیم. من به طور مستقیم برای شبکه‌ی نتفلیکس داستان می‌نویسم تا از آن‌ها برای فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی استفاده شود، اما از آن‌ها برای کامیک‌بوک‌ها نیز استفاده خواهد شد. این دسته از داستان‌ها دیگر به من تعلق ندارند و تحت مالکیت کامل نتفلیکس قرار گرفته‌اند. تمامی پروژه‌ها به صورت درون-شرکتی انجام خواهد شد. از طرفی برخی از پروژه‌ها به صورت کامل تحت نام شرکت ما خلق خواهند شد که به من اجازه می‌دهند، آزادی عمل بیشتری داشته باشم. همان‌طور که حدس می‌زدم، بسیاری از آرتیست‌های ما به همکاری با نتفلیکس نیز علاقه دارند و قرار است پروژه‌های خوبی را برای آن‌ها تولید کنند. من پروژه‌ی قبلی خود را به اتمام رسانده‌ام و در حال حاضر بر روی پروژه‌ی دوم کار می‌کنم. داستان اول یک اثر کاملاََ تازه خواهد بود، اما دومی طبق یک دنیای از قبل خلق شده و محبوب بنا شده است.

نظر شما در مورد کارهای میلار چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید