بازی Viral Days برای گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی Viral Days که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز آن را در اختیار دارندگان گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS قرار داد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، ویدئوی تازه‌ای از این بازی عرضه شده است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

Viral Days از سری عناوین استراتژی محور است که در آن باید هدایت پسر بچه‌ای باهوش و آینده‌نگر را به دست گرفته و مردم را به رعایت نکات بهداشتی دعوت کنید. در واقع بازی در رابطه با شرایط کرونایی حال حاضر ساخته شده است. هدف سازندگان از توسعه‌ی این بازی، چگونگی حفظ سلامتی و در امان بودن از ویروس کرونا بوده است. بنابراین Viral Days تنها یک بازی ساده نیست و چیزهای فراوانی را به بازی‌بازان آموزش خواهد داد.

بخش‌ها و ماموریت‌های بامزه و جالبی در بازی Viral Days به چشم می‌خورد که به اتمام رساندن هر کدام از آن‌ها چند دقیقه به طول می‌انجامد. در بخش داستانی این بازی 25 مرحله وجود دارد و در قسمت‌های پایانی باید تلاش بیشتری برای متقاعد کردن مردم و کسب پیروزی داشته باشید. هر چه پیشروی بیشتری داشته باشید، شهری که در آن زندگی می‌کنید بزرگ‌تر و شلوغ‌تر می‌شود. بدیهی است که در این اوضاع، ویروس بیشتر از قبل پخش شده و معماها چالش‌برانگیزتر خواهند شد. حتی قادر هستید تا از پلیس‌ها کمک گرفته و افرادی که باعث گسترش این ویروس می‌شوند را دستگیر کنید.

محیط بازی Viral Days بسیار رنگارنگ و جالب بوده و تیم سازنده تمرکز زیادی روی آن داشته است. نکته‌ی جالب دیگر در خصوص این عنوان، رایگان بودن آن است. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به سبک گفته شده هستید، این اثر را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی‌بازان از امروز می‌توانند بازی Viral Days را از طریق فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) و یا اپ استور دانلود و تجربه نمایند. پرداخت درون برنامه‌ای هم در در این عنوان دیده نمی‌شود و تمام آیتم‌ها به صورت رایگان قابل استفاده خواهند بود. در پایان تازه‌ترین ویدئوی بازی ذکر شده قابل تماشا و دریافت خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید