40 درصد از سهام استودیوی سازنده‌ی Castlevania: Lords of Shadow توسط شرکت نوردیسک خریداری شد

۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳
Castlevania Lords of Shadow

شرکت نوردیسک گیمز (Nordisk Games) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که حدود 40 درصد از سهام استودیوی مرکوری‌استیم (MercurySteam)، سازنده‌ی سری Castlevania: Lords of Shadow را خریداری کرده است. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

استودیوی اسپانیایی مرکوری‌استیم در سال 2002 میلادی و در شهر مادرید تاسیس شد. این استودیوی سازنده در طول این سال‌ها، بازی‌های مختلفی را توسعه داده است. از جمله عناوین مشهور این استودیو می‌توان به عنوان Clive Barker’s Jericho و همچنین سری بازی‌های Castlevania: Lords of Shadow اشاره کرد. آخرین ساخته‌ی این استودیو، بازی Spacelords است که یک عنوان اکشن آنلاین و رایگان (Free To Play) محسوب می‌شود.

شرکت نوردیسک گیمز که بخشی از نوردیسک فیلم (Nordisk Film) به شمار می‌رود، اخیراً 40 درصد از سهام استودیوی مرکوری‌استیم را خریداری کرده است. نوردیسک فیلم نیز بخشی از مجموعه‌ی شرکت اگمونت (Egmont) محسوب می‌شود. این شرکت هم‌اکنون هفت استودیوی بازی‌سازی را در زیرمجموعه‌ی خود دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به استودیوهای اوالانچ (Avalanche)، رتو موتو (Reto Moto)، راو فیوری (Raw Fury) و فلش‌بالب (Flashbulb) اشاره کرد.

آقای مارتین والفیس (Martin Walfisz)، مدیر ارشد شرکت نوردیسک گیمز، در خصوص خرید 40 درصدی سهام استودیوی مرکوری‌استیم گفت:

ما بلافاصله پس از ملاقات با بنیان‌گذاران استودیوی مرکوری‌استیم، متوجه استعداد بسیار بالای اعضای آن شدیم. این استودیو بدون شک یکی از برترین توسعه‌دهندگان بازی‌های مختلف برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها به شمار می‌رود و ما از پیوستن آن به شرکت خود بسیار افتخار می‌کنیم. سابقه‌ی این استودیو در ساخت عناوین گوناگون مشخص است. در حال حاضر، بازی‌های جدید و هیجان‌انگیزی زیر نظر این استودیو در دست توسعه قرار دارند.

همچنین آقای انریک آلوارز، مدیر اجرایی و یکی از بنیان‌گذاران مرکوری‌استیم، در این خصوص گفت:

ما از شرکت نوردیسک گیمز به عنوان یک شریک تجاری جدید، به گرمی استقبال می‌کنیم. از زمان اولین ملاقات با آن‌ها متوجه شدیم که دیدگاه‌ها، جاه‌طلبی‌ها و اهداف یکسانی داریم. ما متقاعد شدیم که در حال ورود به دوره‌ی جدیدی از رشد استودیوی خود هستیم.

همان‌طور که اشاره شد، استودیوی مرکوری‌استیم چند عنوان جدید را در دست توسعه دارد. با این حال تاکنون اطلاعاتی از نام و سبک این بازی‌ها منتشر نشده است. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده، جزئیات بیشتر و کامل‌تری از این پروژه‌های جدید منتشر شوند.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید