تعداد کاربران فعال بازی Among Us در ماه نوامبر به نیم میلیارد نفر رسیده است

۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
بازی Among us

اگرچه سال 2020 میلادی مشکلات فراوانی را با خود به همراه داشت، ولی در کنار آن شاهد اتفاقاتی عجیب و جالب نیز بودیم. اتفاقات پیرامون بازی Among Us را شاید بتوانیم یکی از غافل‌گیرکننده‌ترین رخدادهای سال 2020 میلادی در صنعت بازی‌های ویدئویی بدانیم. این بازی که در سال 2018 منتشر شد، به لطف استریمرها به شهرتی باور نکردنی دست یافت و حال شاهد انتشار اطلاعاتی بسیار جالب از تعداد کاربران فعال بازی Among Us هستیم.

بر اساس آمار منتشر شده از سوی شرکت تحقیقاتی Superdata، حدود نیم میلیارد نفر بازی Among Us را در ماه نوامبر سال جاری تجربه کرده‌اند. همان‌طور که می‌دانید، بازی Among Us بر روی رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ تنها 5 دلار قیمت داشته و نسخه‌ی مخصوص گوشی‌های هوشمند بازی نیز کاملا رایگان است. حتی با در نظر گرفتن قیمت بازی بر روی پلتفرم‌های مختلف، رسیدن به چنین آمار خیره‌ کننده‌ای در زمینه‌ی تعداد کاربران فعال در یک ماه، بسیار جالب توجه و شگفت‌انگیز است. به گفته‌ی شرکت Superdata، بازی Among Us محبوب‌ترین بازی تاریخ از نظر تعداد کاربران فعال در یک ماه به شمار می‌رود.

بازی Among Us در حال حاضر بر روی کنسول نینتندو سوییچ، پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند در دسترس است. این بازی در سال 2021 میلادی برای کنسول‌های شرکت مایکروسافت نیز عرضه خواهد شد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی جذاب را از طریق این لینک مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید