محتوای آینده‌ی GTA Online بر روی المان‌های تک‌نفره متمرکز خواهد بود

۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱

بازی GTA V با وجود انتشار در دو نسل مختلف، همچنان در میان بازی‌های پرفروش و محبوب بازی‌بازان قرار دارد. موفقیت چشمگیر این بازی و بخش آنلاین موجب شد تا راک‌ستار گیمز (Rockstar Games)، عرضه‌ی آن بر روی کنسول‌های نسل نهم را نیز در نظر بگیرد. طبق اعلام راک‌استار گیمز، به نظر می‌رسد در آینده محتوای جدیدی مبتنی بر المان‌های تک‌نفره برای GTA Online عرضه خواهد شد.

آقای اسکات بوچارد (Scott Butchard)، مدیر طراح شاغل در شرکت راک‌استار گیمز، اخیراً در مصاحبه‌ای با وب‌سایت GQ در خصوص محتوای جدید بازی GTA Online، یعنی The Cayo Perico Heist صحبت کرده است. به گفته‌ی وی، تا به امروز این بزرگ‌ترین به‌روزرسانی برای بازی به شمار می‌رود و موارد منحصر به فردی در این به‌روزرسانی نسبت به به‌روزرسانی‌های پیشین وجود دارد. از جمله‌ی این موارد، می‌توان به امکان تجربه‌ی بازی به صورت تک‌نفره و چندنفره نیز اشاره کرد. آقای بوچارد در ادامه گفت که محتوای آینده‌ی این بازی بیشتر بر روی عناصر تک‌نفره متمرکز خواهد بود.

وی در این باره گفت:

اضافه کردن المان‌های تک‌نفره به GTA Online موردی محسوب می‌شود که برای مدتی ذهن ما را درگیر کرده است و طرفداران نیز خواستار آن بوده‌اند. این چیزی است که ما مشتاقانه به دنبال اضافه کردن آن به بازی هستیم. ما می‌خواهیم به همه‌ی بازی‌بازانی که به تجربه‌ی Co-Op علاقه‌مند هستند، احترام بگذاریم. اما در عین حال، بازی‌بازانی که به تجربه‌ی تک‌نفره علاقه دارند، مهم هستند و می‌خواهیم تجربه‌ی خوبی را به آن‌ها ارائه دهیم.

با توجه به فروش عالی و موفقیت بی‌نظیر GTA Online، عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و محتوای مختلف برای این اثر منطقی به نظر می‌رسد. حال باید منتظر ماند و دید تا راک‌استار چه نوع محتوای تک‌نفره‌ای برای این بازی عرضه خواهد کرد.

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید