رویداد جدید بازی Fire Emblem Heroes آغاز شد

۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
بازی Fire Emblem Heroes

شرکت نینتندو همان‌طور که در گذشته اعلام کرده بود، امروز رویداد جدیدی را برای بازی Fire Emblem Heroes در دسترس قرار داد که به فصل زمستان مربوط می‌شود. برای مشاهده‌ی جزئیات تکمیلی این خبر، ما را در ادامه همراهی کنید.

احتمالا در جریان هستید که شرکت نینتندو تا به حال عناوین جذاب و پرطرفداری را بر روی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داده است. یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها را هم باید Fire Emblem Heroes به حساب آورد که ابتدا در سال 2017 میلادی برای گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه شد و استقبال بسیار خوب بازی‌بازان را هم به دنبال داشت. تا کنون نسخه‌های زیادی هم از سری Fire Emblem به دست بازی‌بازان رسیده است و نخستین نسخه هم به 30 سال قبل مربوط است.

از دلایل جذابیت این عنوان باید به داستان‌های متفاوت اشاره داشت. هر یک از کاراکترها زندگی مخصوص به خود و روایت جداگانه‌ای دارند. ضمنا شخصیت‌های فراوانی هم در این اثر به چشم می‌خورند که برخی از آن‌ها به وسیله‌ی چند به‌روزرسانی به بازی اضافه شده‌اند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که پشتیبانی نینتندو از این بازی بسیار خوب بوده است. چندی پیش هم کاراکترهایی به این عنوان اضافه شدند که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

علاوه بر پشتیبانی‌های گفته شده و چالش‌های روزانه، هر چند وقت یک بار رویدادهایی نیز برای بازی Fire Emblem Heroes در دسترس قرار می‌گیرند. حال در جدیدترین رویداد، بازی‌بازان قادر هستند تا بخش دیگری را در منوی این عنوان مشاهده کنند. در این حالت می‌توانید قهرمانانی از نسخه‌های Fire Emblem: Path of Radiance، Fire Emblem: Radiant Dawn و Fire Emblem: Three Houses را برگزیده و با سایر کاراکترها مبارزه داشته باشید. بدون شک انتخاب مجدد این شخصیت‌ها، بخش زیادی از خاطرات طرفداران را زنده خواهد کرد.

این شخصیت‌ها که Sephiran، Altina، Sanaki، Bernadetta و Hilda نام دارند، با همان ظاهر و توانایی‌های مخصوص به خودشان در بازی Fire Emblem Heroes نیز حضور دارند. محیط این رویداد نیز اغلب با آب و هوای سرد و برفی همراه است تا بازی‌بازان بتوانند حال و هوای این فصل را تجربه نمایند. پس اگر از علاقه‌مندان به این عنوان هستید، رویداد ذکر شده را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید