آمار فروش دیجیتالی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در ماه نوامبر اعلام شد

۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

وب‌سایت SuperData به تازگی آمار فروش دیجیتالی بازی‌های مختلف در ماه نوامبر را منتشر کرده است. در این میان، به آمار فروش دیجیتالی بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales نیز اشاره شد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت SuperData، حدود 663 هزار نسخه‌ی دیجیتالی از بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در ماه نوامبر سال جاری میلادی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 به فروش رفته است. این بازی نسبت به عنوان Uncharted: The Lost Legacy عملکرد بهتری را در بخش فروش دیجیتالی داشته است که نکته‌ی مثبتی برای آن محسوب می‌شود.

از طرف دیگر، بازی World of Warcraft: Shadowlands به عنوان جدیدترین بسته‌ی الحاقی عنوان World of Warcraft، عملکرد بسیار خوبی را از نظر فروش دیجیتالی ثبت کرده است. درآمد ماهانه و تعداد بازی‌بازان از سال‌های 2008 و 2010، به بالاترین میزان خود رسیده‌اند. همچنین تعداد بازی‌بازان و میزان درآمد این نسخه نیز در مقایسه با بسته‌ی الحاقی Battle for Azeroth، به ترتیب 34 و 50 درصد بیشتر بوده است.

در تصویر زیر، فهرست 10 بازی برتر از نظر میزان درآمد و فروش دیجیتالی در ماه نوامبر و در پلتفرم‌های مختلف قرار داده شده است.

Superdata

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را به قلم مصطفی زاهدی و از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید