به‌روزرسانی جدید بازی Torchlight 3 منتشر شد

۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی اکترا گیمز (Echtra Games) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Torchlight 3 را در اختیار هواداران قرار داد که به فصل زمستان مربوط می‌شود. همچنین به منظور آشنایی بیشتر افراد، تریلری از این به‌روزرسانی هم عرضه شده است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

Torchlight 3 از سری عناوین ماجراجویی، اکشن و هک‌انداسلش است که حدود دو ماه قبل بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. پس از استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان، نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن نیز منتشر شد تا تیم سازنده شاهد افزایش هواداران آن باشد. البته به گفته‌ی بسیاری از بازی‌بازان و منتقدان، این عنوان باگ‌ها و مشکلات فراوانی در خود دارد. همین موضوع باعث شده است که سازندگان پشتیبانی خود را خیلی زود آغاز کرده و به‌روزرسانی‌هایی را به دست طرفداران برسانند. دلیل کسب متای 60 این بازی نیز همین موضوع است که برای مطالعه‌ی نقدها و نمرات آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

شما در بازی Torchlight 3 باید با شخصیت‌های مختلفی همراه شده و مبارزات دشواری را با دیگر افراد داشته باشید. دو بخش تک‌نفره و چهارنفره در این بازی وجود دارد که تجربه‌ی حالت دوم با اینترنت امکان‌پذیر خواهد بود. در یکی از بخش‌های بازی نیز قادر هستید تا قهرمان خود را ساخته و قدم به دنیای آن بگذارید. همچنین امکان شخصی‌سازی دیگر کاراکترها و یا سفر میان سرزمین‌های مختلف برای شما فراهم است. بد نیست بدانید که Torchlight 3 ابتدا در گذشته به صورت دسترسی زودهنگام برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. دو شرکت اکترا گیمز و پرفکت ورلد اینترتینمنت (Perfect World Entertainment) نیز به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

به‌روزرسانی فصل زمستان بازی Torchlight 3 از امروز در دسترس قرار گرفته است که از ویژگی‌های آن باید به حال و هوای مربوط به این فصل اشاره داشت. اکنون هواداران می‌توانند در محیط‌های پوشیده از برف و یخ، ماجراجویی و مبارزات خود را ادامه دهند. ضمنا چهار حیوان دیگر به بازی اضافه شده است که شما را در نبردها یاری خواهند کرد. سلاح‌های تازه‌ای هم به این بازی آورده شده و علاوه بر آن، مشکلات و باگ‌های مربوط به سلاح‌های قدیمی نیز تا حد زیادی برطرف شده است. نوار سلامتی بازی‌بازان نیز با تغییراتی همراه شده است و آن‌ها از این پس دیرتر جان خود را از دست خواهند داد. برخی از کاراکترها نیز از توانایی تولید یخ و پرتاب آن‌ به سمت دشمنان برخوردار هستند. حال با وجود این خصوصیات، باید دید که واکنش افراد پیرامون بازی ذکر شده چه خواهد بود.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Torchlight 3، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تریلری از به‌روزرسانی فوق را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید