تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Returnal منتشر شد

2 دی 1399 - 21:00
Returnal

استودیوی هوس‌مارک (Housemarque)، اخیرا رویداد جدیدی در قالب قسمت دوم هوس‌کست (HouseCast) برگزار کرده است که در مورد ریشه‌های داستانی بازی Returnal و مکانیسم‌های جدیدی از گیم‌پلی اطلاعاتی برای بازی‌بازان علاقه‌مند ارائه می‌دهد. در این ویدئو، آقای هری کروگر (Harry Krueger) کارگردان این بازی، علاوه بر توضیحات در مورد روند توسعه‌، به بیان مطالبی در مورد ایده‌های اولیه‌ی ساخت این اثر و نحوه‌ی روایت داستان آن می‌پردازد.

در این تریلر دقیقاً به مانند نمایش‌های قبلی، می‌توان شاهد گیم‌پلی سریع و مبارزات نفس‌گیر بود که در آن‌ها تیراندازی‌های متوالی و پشت سر هم یکی از ارکان اصلی به شمار می‌آید. در کنار نمایشی از گیم‌پلی، استودیوی هوس‌مارک به بیان توضیحاتی در مورد بخش تاریک، ترسناک و علمی-تخیلی داستان بازی می‌پردازد که بسیار با نام اولیه‌ی آن یعنی Dark Planet مطابقت دارد. Selene قهرمان بازی Returnal، در این سیاره‌ی دورافتاده با انواع موجودات ترسناک و فضاهایی که وحشت روان‌شناختی را در ذهن وی ایجاد خواهند کرد، به مبارزه خواهد پرداخت. برخی از این موجودات از سرعت و هوش بسیار بالایی برخوردار هستند و چالش‌هایی ترسناک را برای Selene به وجود خواهند آورد.

همچنین نگاهی اجمالی به ریشه‌های این وحشت‌های محیطی که شخصیت Selene به آن‌ها دچار می‌شود نیز در این ویدئو گنجانده شده است. در واقع این بخش به بررسی رازهایی که در گذشته رخ داده‌اند، می‌پردازد. بازی Returnal قرار است در تاریخ 29 اسفند ماه 1399 (19 مارس 2020 میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن 5 منتشر شود. در پایان شما می‌توانید جدیدترین تریلر گیم‌پلی این بازی را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت 1080p

دانلود ویدئو با کیفیت 720p

دانلود ویدئو با کیفیت 480p

 

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید