بازی Happy Game معرفی شد

۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
بازی Happy Game

استودیوی آمانیتا دیزاین (Amanita Design) امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی بازی Happy Game پرداخت و بازی‌بازان زیادی را خوشحال کرد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، ویدئویی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Happy Game را باید عنوانی در سبک‌های ماجراجویی و  ترسناک به حساب آورد که قرار است در تاریخی نامشخص از بهار سال آینده بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. بدیهی است که به دلیل ادامه‌ی روند توسعه، هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این عنوان مشخص نشده است و باید منتظر اخبار روزهای پیش رو باشیم.

گفتنی است که استودیوی آمانیتا دیزاین (Amanita Design) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Happy Game را به عهده دارد. بسیاری از افراد با آثار مشهور و دوست داشتنی این شرکت آشنایی داشته و به تجربه‌ی آن‌ها پرداخته‌اند. حال باید دید که اثر جدید این تیم با چه واکنش‌هایی از سوی بازی‌بازان مواجه خواهد شد.

داستان بازی Happy Game بسیار ساده است؛ شما در نقش پسر بچه‌ای بامزه وارد یک کابوس عجیب و غریب می‌شوید و باید راه خروجی را از آن پیدا کنید. علاوه بر این کار، همواره باید کاری کنید که این پسر خوشحال باشد و در مقابل ترس‌ها، واکنش‌های خوبی از خود بروز دهد. شاید عناوین هم سبک زیادی را دیده باشید، اما این بازی تفاوت‌های گسترده‌ای با آن‌ها دارد و طرفداران پس از مدتی به این ویژگی‌ها پی می‌برند.

در واقع داستان بازی Happy Game به سه بخش تقسیم می‌شود و روایت جداگانه‌ای در هر کدام دیده می‌شود. در جهان این بازی پازل‌های فراوانی وجود دارند که برای پیشروی باید آن‌ها را حل کنید. موجودات کوچکی هم در این راه به یاری شما می‌آیند و از نقش آن‌ها در سریع‌تر شدنتان نباید غافل شوید. موسیقی‌های گوش‌نواز هم از دیگر خصوصیات جذاب این بازی به شمار می‌روند. تیم سازنده سعی داشته است تا آهنگ‌های رازآلودی را برای این اثر در دسترس قرار دهد تا تجربه‌ای هیجان‌انگیزتر داشته باشیم.

هنوز اطلاعات دیگری از بازی Happy Game به دست بازی‌بازان نرسیده است. در صورت دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید اولین ویدئوی مربوط به آن را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید