ویدئویی از بازی لغو شده DOOM 4 منتشر شد

1 دی 1399 - 13:30
DOOM 4

به ‌تازگی یکی از کاربران یوتیوب، ویدئویی از بازی لغو شده‌ی DOOM 4 را به اشتراک گذاشته است. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

بازی DOOM 4 عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص بود که استودیوی اید سافتور (id Software) همانند عناوین پیشین این مجموعه، وظیفه‌ی توسعه‌ی این نسخه را بر عهده داشت. این بازی قرار بود در سال 2010 میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360 و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود؛ اما در پایان، روند توسعه‌ی آن به دلایل مختلف متوقف و به طور کامل لغو شد.

دلایل مختلفی برای لغو توسعه‌ی بازی DOOM 4 وجود داشت. استودیوی اید سافتور در آن زمان مشغول توسعه‌ی بازی مورد انتظار Rage بود. این موضوع موجب شد تا روند توسعه‌ی DOOM 4 با مشکل مواجه شود. از طرفی دیگر، ویدئوهای منتشر شده از این بازی با انتقادات بسیاری از طرفداران مواجه شد؛ زیرا روح بازی‌های پیشین سری DOOM در این اثر به چشم نمی‌خورد و بسیاری آن را با سری بازی‌های Call of Duty مقایسه می‌کردند. با این حال، نکات مثبتی نیز در این اثر وجود داشت که می‌توان به گرافیک و جلوه‌های بصری بسیار خوب آن اشاره کرد.

اخیراً کاربری به نام Colonel Melnyk در کانال یوتیوب خود، ویدئویی از بازی کنسل شده‌ی DOOM 4 را منتشر کرده است. در این ویدئو، انیمیشن‌ها، تصاویر هنری و بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی نمایش داده می‌شود. در پایان می‌توانید این ویدئو را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت 480P | دانلود ویدئو با کیفیت 720P | دانلود ویدئو با کیفیت 1080P

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید