رویداد جدیدی برای بازی Gwent: The Witcher Card Game در دسترس قرار گرفت

۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
بازی Gwent: The Witcher Card Game

استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) همان‌طور که در گذشته اعلام کرده بود، امروز جدیدترین رویداد بازی Gwent: The Witcher Card Game را در دسترس قرار داد که به فصل زمستان مربوط می‌شود. همچنین ویدئویی در این خصوص عرضه شده است که در ادامه قابل تماشا خواهد بود.

Gwent: The Witcher Card Game را باید عنوانی کارت محور دانست که در بین بازی‌های هم سبک خود، از محبوب‌ترین‌ها به شمار می‌رود. همان‌طور که در جریان هستید، داستان این بازی دنباله‌ای از عنوان The Witcher 3 محسوب می‌شود و بازی‌بازان و به خصوص طرفداران در وهله‌ی اول به این موضوع پی خواهند برد. بنابراین در صورتی که از دوست داران بازی و یا ژانر ذکر شده هستید، Gwent: The Witcher Card Game را به هیچ وجه از دست ندهید.

حال رویداد تازه‌ای به منوی بازی Gwent: The Witcher Card Game اضافه شده است و تا تاریخ 16 دی 1399 (5 ژانویه 2021 میلادی) هم ادامه خواهد داشت. این رویداد سه حالت قدیمی با نام‌های Plus One، Momentum و Battle Rush که دیگر در بازی وجود ندارند را مجددا در اختیار بازی‌بازان قرار داده است. این موضوع به بازی‌بازان کمک می‌کند که هم خاطراتشان را زنده کنند و هم این که پاداش‌های لازم را به خود اختصاص دهند. البته این بخش‌ها تفاوت چندانی با حالت اصلی ندارند و دلیل حذفشان در گذشته را هم باید همین قضیه دانست.

فضای این رویداد به طور کامل متناسب با فصل زمستان است و مناظر برفی و کارت‌های یخ زده‌ی زیادی در آن به چشم می‌خورد. به طور کلی پیش‌بینی می‌شود که هواداران زیادی به سراغ این رویداد رفته و از آن لذت ببرند.

سی‌دی پراجکت رد در گذشته هم پشتیبانی خوبی از بازی Gwent: The Witcher Card Game داشته است. به طور مثال، چندی پیش اطلاعاتی از تازه‌ترین بسته الحاقی این عنوان در دسترس قرار گرفت که برای مشاهده‌ی آن‌ می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

بازی‌بازان هم‌اکنون می‌توانند بازی Gwent: The Witcher Card Game را به صورت رایگان از طریق فروشگاه گوگل پلی (Google Play) و یا اپ استور (App Store) دانلود کنند. امروز تریلری هم از رویداد فوق در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید